0
Košík je prázdný
0

    Cisco Meraki 10 GbE SFP+ LR Fiber Transceiver

    Cisco Meraki 10 GbE SFP+ LR Fiber Transceiver
     
    Výrobce
    CISCO
    Kód

    AT-511250

    Part No.

    MA-SFP-10GB-LR

    Vaše cena bez DPH
    68 340 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
    Vaše cena  s RP*
    68 342 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    82 693 Kč
    Záruka
    Roky
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      Model · MA-SFP-10GB-LR Description · Meraki 10 GbE SFP+ LR Single-Mode Fiber Module Standard · 10GBASE-LR Range · 10km Compatibility · MX 400/600 · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Související produkty

      Configurations · 24 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ uplinks · 80G Physical Stacking Hardware platform · Voice and Video QoS · Supports Cisco redundant power system (RPS2300) · Non-blocking switch fabric · Ultra-reliable, includes lifetime warranty Clo...

      43 662 Kč 

      bez DPH

      52 830 Kč 

      s DPH

      Configurations · 24 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ uplinks · 80G Physical Stacking · 370 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Supports Cisco redundant power system (RPS2300) · Non-blocking switch fabric · Ultra-reliable, includes li...

      50 852 Kč 

      bez DPH

      61 530 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ uplinks · 80G Physical Stacking Hardware platform · Voice and Video QoS · Supports Cisco redundant power system (RPS2300) · Non-blocking switch fabric · Ultra-reliable, includes lifetime warranty Clo...

      59 172 Kč 

      bez DPH

      71 598 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ uplinks · 80G Physical Stacking · 370 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Supports Cisco redundant power system (RPS2300) · Non-blocking switch fabric · Ultra-reliable, includes li...

      71 552 Kč 

      bez DPH

      86 577 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ uplinks · 80G Physical Stacking · 740 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Supports Cisco redundant power system (RPS2300) · Non-blocking switch fabric · Ultra-reliable, includes li...

      80 372 Kč 

      bez DPH

      97 250 Kč 

      s DPH

      Configurations · 24 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ 10G uplinks · 80G Physical Stacking · Field replaceable power Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · Ultra-reliable, include...

      71 042 Kč 

      bez DPH

      85 960 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ for 10G uplink · 80G Physical Stacking · Field replaceable power Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · Ultra-reliable, incl...

      99 492 Kč 

      bez DPH

      120 385 Kč 

      s DPH

      Configurations · 24 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ 10G uplinks · 80G Physical Stacking · Field replaceable power · 370 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · Ultr...

      77 142 Kč 

      bez DPH

      93 341 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ for 10G uplink · 80G Physical Stacking · Field replaceable power · 370 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · U...

      113 782 Kč 

      bez DPH

      137 676 Kč 

      s DPH

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ for 10G uplink · 80G Physical Stacking · Field replaceable power · 740 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · U...

      123 922 Kč 

      bez DPH

      149 945 Kč 

      s DPH

      MS410-16-HW 19.1 x 20.3 x 1.7” (48.5 x 51.6 x 4.4 CM) 12.6 lbs (5.7 kg) • 16x 1 GbE SFP Fiber • 2x SFP+ for 10GbE uplink • 2x stacking ports • RJ45 Management port 50/85 W 72 Gbps odkaz na stránky výrobce https://meraki.cisco.com/products/swit...

      162 862 Kč 

      bez DPH

      197 062 Kč 

      s DPH

      Cisco Meraki MS125-48FP-HW Cloud Managed Switch. Přepínání řízené cloudem pro malé pobočky a kanceláře. TECHNICKÉ PARAMETRY: Porty *48 × 1G porty *4 × 10G SFP+ uplink Power/PoE *MS125-48LP zahrnuje 370W *MS125-48FP zahrnuje 740W *Až 30 W na port ...

      71 992 Kč 

      bez DPH

      87 110 Kč 

      s DPH

      Cisco Meraki MS390 48m5G L3 UPOE Switch Switch ports/stacking ports *MS390-48UX2: 48 x 5GbE UPoE *2 × 40G or 4/8 × 10G modular fiber uplinks *Stack up to 8 units *480 Gbps of physical stacking Power/PoE *All models include a power supply *Modular po...

      134 692 Kč 

      bez DPH

      162 977 Kč 

      s DPH

      Cloud Managed Switching for the Mission Critical Network 1.74” x 19.08” x 20.4” (4.44cm x 48.46cm x 51.81cm) 13.14 lb (5.96 kg) • 24 x 10/100/1000BASE-T Ethernet RJ45 with with auto negotiation and auto-MDIX • 4 x SFP+ 10G uplink 2 x stacking port...

      76 772 Kč 

      bez DPH

      92 894 Kč 

      s DPH

      Cisco Meraki MS355-L3 Stck Cld-Mngd 48GE, 16xmG UPOE Switch MS355 je nová multigigabitový switch navržený tak, aby pomohl organizacím připravit zvýšené požadavky na šířku pásma nadcházejícího bezdrátového standardu 802.11ax s vysokým počtem portů mGig...

      199 782 Kč 

      bez DPH

      241 736 Kč 

      s DPH

      MS410-32-HW 19.1 x 20.3 x 1.7” (48.5 x 51.6 x 4.4 CM) 12.6 lbs (5.7 kg) • 32x 1 GbE SFP Fiber • 4x SFP+ for 10GbE uplink • 2x stacking ports • RJ45 Management port 50/85 W 144 Gbps odkaz na stránky výrobce https://meraki.cisco.com/products/swi...

      287 402 Kč 

      bez DPH

      347 756 Kč 

      s DPH

      Cisco MS390 48 port 12mGig, 36m2.5G L3 UPOE Switch ports/stacking ports *MS390-48UX: 36 x 2.5GbE UPoE + 12 x mGbE UPoE *2 × 40G or 4/8 × 10G modular fiber uplinks *Stack up to 8 units *480 Gbps of physical stacking Power/PoE *All models include a po...

      130 822 Kč 

      bez DPH

      158 294 Kč 

      s DPH

      Cloud Managed Switching for the Mission Critical Network 1.74” x 19.08” x 20.4” (4.44cm x 48.46cm x 51.81cm) 12.37 lb (5.61 kg) • 24 x 10/100/1000BASE-T Ethernet RJ45 with auto negotiation and autoMDIX • 4 x SFP+ 10G uplink 2 x stacking ports 128 ...

      67 482 Kč 

      bez DPH

      81 653 Kč 

      s DPH

      MS350 SERIES 1.74” x 19.08” x 22” 4.44cm x 48.46cm x 55.87cm 14.26 lb (6.47 kg) • 48 x 10/100/1000BASE-T Ethernet RJ45 with auto negotiation and autoMDIX • 4 x SFP+ 10G uplink 2 x stacking ports 176 Gbps 160G (dual interface) odkaz na stránky výr...

      138 362 Kč 

      bez DPH

      167 417 Kč 

      s DPH

      Cisco Meraki MS390 24mGig L3 UPOE Switch Switch ports/stacking ports *MS390-24UX: 24 x mGbE UPoE *2 × 40G or 4/8 × 10G modular fiber uplinks *Stack up to 8 units *480 Gbps of physical stacking Power/PoE *All models include a power supply *Modular po...

      130 822 Kč 

      bez DPH

      158 294 Kč 

      s DPH