0
Košík je prázdný
0

    CISCO

    Status

    Cena

    Výrobce

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

    2 298 Kč 

    bez DPH

    2 781 Kč 

    s DPH

    19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch

    1 312 Kč 

    bez DPH

    1 587 Kč 

    s DPH

    Connector(s): 2 x BNC - male Connector(s) (Other Side): 1 x 15 pin D-Sub (DB-15) - male; Typ příslušenství: Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

    1 789 Kč 

    bez DPH

    2 164 Kč 

    s DPH

    Cisco elektrický kabel - 2.5 m Technické specifikace: Popis zařízení Cisco elektrický kabel - 2.5 m Typ zařízení Elektrický kabel Délka 2.5 m Navrženo pro Cisco 4000, MC3810, WS-C1400;Catalyst 1200, 1700, 1900, 200...

    1 158 Kč 

    bez DPH

    1 401 Kč 

    s DPH

    Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

    2 704 Kč 

    bez DPH

    3 271 Kč 

    s DPH

    Typ příslušenství: Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

    944 Kč 

    bez DPH

    1 142 Kč 

    s DPH

    Cisco PWR-RPS2300 - Redudantní napájecí systém - 1U - pro Cisco 28XX, 28XX V3PN, 3825, 3825 V3PN; Catalyst 29XX, 35XX, 3750; Catalyst Express 500 - Celkový příkon: 750 W. Formát PSU: 1U. Barva: Černá. Hmotnost: 4,9 kg. Rozměry (ŠxHxV): 445 x 436 x 45 m...

    23 392 Kč 

    bez DPH

    28 304 Kč 

    s DPH

    Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

    3 050 Kč 

    bez DPH

    3 690 Kč 

    s DPH

    Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

    2 704 Kč 

    bez DPH

    3 271 Kč 

    s DPH

    Cisco CAB-RPS2300-E= OVERVIEW Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ...

    3 255 Kč 

    bez DPH

    3 938 Kč 

    s DPH

    Cisco CVR-X2-SFP10G= OVERVIEW The Cisco OneX Converter Module offers investment protection for 10 Gigabit Ethernet X2 ports of Cisco switches by enabling migration from X2 to Small Form-Factor Pluggable Plus form factor without having to upgrade the...

    3 408 Kč 

    bez DPH

    4 123 Kč 

    s DPH

    10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

    1 875 Kč 

    bez DPH

    2 268 Kč 

    s DPH

    Cisco SFP-10G-ER= (10GBASE-ER SFP Module) SPECIFIKACE POČÍTAČOVÁ SÍŤ Rozhraní * SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální)* * 10000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna * LC VÝKON Plug and Play * Ano Vyměnitelný za provozu * Ano Maximální přenoso...

    181 912 Kč 

    bez DPH

    220 113 Kč 

    s DPH

    Cisco Unified SIP Phone 3905, Charcoal, Standard Handset OVERVIEW The Cisco® Unified SIP Phone 3905 is a cost-effective, entry-level IP phone that addresses the need for basic voice communications with common Cisco Unified Communications features in...

    3 381 Kč 

    bez DPH

    4 090 Kč 

    s DPH

    802.11n CAP w/CleanAir; 3x4:3SS; Mod; Ext Ant; E Reg Domain Antennas - Dual Band - Cisco AIR-ANT2524DW-R , 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC

    870 Kč 

    bez DPH

    1 052 Kč 

    s DPH

    1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX stand...

    5 435 Kč 

    bez DPH

    6 576 Kč 

    s DPH

    Cisco CP-3905-PWR-CE= (PWR for SIP Phone 3905, EU) SPECIFICATIONS Product Type * Power adapter Localisation * Central Europe Designed For * Unified SIP Phone 3905

    787 Kč 

    bez DPH

    952 Kč 

    s DPH

    Cisco AIR-ANT2524DG-R= SPECIFIKACE * Antenna * Indoor * 2 dBi (2,4 Ghz) * 4 dBi (5Ghz) * Gray

    870 Kč 

    bez DPH

    1 052 Kč 

    s DPH

     
    • A

      Akce

    • D

      Doprodej

    • N

      Novinka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Velmi důležitý prod.

    • S

      Second hand

    • B

      Bazar (Rozbalené či použité zboží)

    • I

      INFOEMAIL

    • R

      Repasované zboží

    • S

      Sleva

    • V

      Vystaveno na prodejně

    • Š

      Špatně funguje

    • Sale

      - Prodejní
    • Ihned k odběru - je skladem

      Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

      Není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)