Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý

UTP Cat5 PVC kabel - návin 305m (drát), šedá barva, kabel má po metru označení, praktické balení v krabici, kvalitní kabel4 páry žil Datacom - instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže - UTP nestíněný - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - typ ...

 

1 312 Kč  bez DPH

 

1 588 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco CP-PWR-CUBE-4=

Cisco Unified IP Endpoint Power Cube 4: 48V; 0.917A; 47-63Hz; 100-240V~0.8A

 

541 Kč  bez DPH

 

654 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Plech TP-Link montážní pro switch do rozvaděče dlouhý

Dlouhý montážní plech TP-Link je určený pro připevnění switche do rozvaděče. Je vhodný pro TL-SG1024G. Cena je uvedena za jeden kus.

 

43 Kč  bez DPH

 

52 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
4World RJ45 plug, konektor RJ45, UTP, cat. 5e, pro lanko/lícnu, 100 ks

Výrobce: 4World;

 

66 Kč  bez DPH

 

80 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 1m, šedý

Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 1m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Technické informace Kategorie: Cat5E Stínění: UTP Délka: 1 m Barva: šedý

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Triton 19" rozvaděč jednodílný 12U/500mm, celoskleněné dveře

Triton RBA 19" 12U Jednodílný svařovaný nástěnný rozvaděč s krytím IP30, nosnost při správném zavěšení 30 kg. Dveře celoskleněné s bezpečnostním tvrzeným sklem 4 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výška: 12U (635 mm) Hloubka: 500 mm Šířka: 600 mm ...

 

2 471 Kč  bez DPH

 

2 989 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
CONRAD Kabelový tester Voltcraft CT-5

Kabelová zkoušečka CT-5 byla vyvinuta speciálně pro rychlé předběžné zkoušky připojovacích a síťových kabelů. Zkoušečka je vybavena RJ-11, RJ-45, IEEE 1394 (Firewire) a výstupní zdířkou USB. Kromě toho je možno s BNC připojením zkoušet i koaxiální sítě...

 

1 745 Kč  bez DPH

 

2 111 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 9U/400mm

Rozvaděč Delta B je celosvařený nástěnný jednodílný rozvaděč s celoskleněnými dveřmi, které je možné díky masivním pantům otevřít pod úhlem téměř 180°. Důležitou součástí výrobku jsou otvory pro kabely, které jsou umístěny na horní a dolní stěně. Další...

 

2 052 Kč  bez DPH

 

2 482 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TRITON Ventilační jednotka horní (spodní), 4 ventilátory-230V/60W, termostat, šedá

RAB-CH-Xxx-X3, RAC-CH-Xxx-X3 Tyto ventilační jednotky jsou zkonstruovány speciálně pro stojanové rozvaděče. Montují se podle potřeby do podlahy, čepice nebo dveří rozvaděčů. Ventilační jednotka pro stojanové rozvaděče – do čepice se instaluje z venkov...

 

2 960 Kč  bez DPH

 

3 581 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TRITON 19" stojanový rozvaděč 27U/600x800

Stojanový rozvaděč RMA Svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 400 kg. Příbaly: Klíč - odnímatelné kryty 2x Klíč - přední dveře 4x Klíč -zadní dveře 4x Plovoucí matice M6 1...

 

7 188 Kč  bez DPH

 

8 697 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

ProSafe 8portový gigabitový desktopový přepínač 10/100/1000 Mb/s GS108 Až desetkrát rychlejší připojení než v případě klasického 100Mb/s Ethernetu Až o 60 % nižší spotřeba energie Automatické vypnutí portů, pokud právě nejsou využívány Gigabitový výk...

 

677 Kč  bez DPH

 

819 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
PremiumCord Univerzální tester kabelů s LCD

PremiumCord Univerzální tester kabelů s LCD a s terminátorem se zvukovou ozvou pro vyhledávání spojení Elegantní, jednoduchý a dobře přenosný tester pro počítačové sítě s možností určení délky kabelu. Tester má přehledný LCD display pro rychlé zobraze...

 

1 340 Kč  bez DPH

 

1 621 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Triton 10" polička

Triton RAB-UP-X01-C1 Police pro 10" rozvaděč. Uchycení na předí lišty. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Barva: černá Velikost: 10", hloubka 150 mm, šířka 254 mm Dostupnost Triton: Vzhledem k výrobnímu cyklu společnosti Triton je někdy obtížné jedno...

 

149 Kč  bez DPH

 

180 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Triton 10" rozvaděč jednodílný 6U/260mm, celoskleněné dveře

Triton RBA 10" 6U Rozvaděč pro malé domácí sítě s krytím IP30, nosnost při správném zavěšení 20 kg. Dveře celoskleněné s bezpečnostním tvrzeným sklem 4 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výška: 6U (337 mm) Hloubka: 260 mm Šířka: 310 mm Max. doporu...

 

1 240 Kč  bez DPH

 

1 500 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HD Pan/Tilt Wi-Fi Camera WITH NIGHT VISION NC450

HD Panoramatická/Naklonitelná Wi-Fi kamera S NOČNÍM VIDĚNÍM PŘEHLED *720p HD Imaging - HD rozlišení přináší ostřejší a čistší obraz *Panorama / Náklon - Uvidíte až 360 stupňů horizontálně a 150 stupňů vertikálně. *Noční vidění - Uvidíte co se děje,...

 

1 371 Kč  bez DPH

 

1 658 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Tenda S105 5-Port FastEthernet Switch

Výrobce: Tenda; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, Auto MDI/MDI-X; Vrstva (Layer) přepín...

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 12xSFP expansion module AT-XEM-12S

AT-XEM-12S 12 x SFP uplink module Features * Provides up to 12 fiber 10/100/ 1000Mbps uplinks * Hot-swappable / Removable K tomuto produktu je nutné objednat službuNet.Cover servis.

 

50 832 Kč  bez DPH

 

61 506 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Cabling distance (maximum) 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km = 2-26 m, 62.5 µm multimo...

 

16 912 Kč  bez DPH

 

20 463 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber. Cabling distance (maximum) 62.5 µm multimode cable @ 160/500 MHz*km = 0.5-220 m, 62.5 µ...

 

17 762 Kč  bez DPH

 

21 491 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HPE X132 10G SFP+ LC ER Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC ER Transceiver (J9153A) HP X132 10G SFP+ LC ER Transceiver: The SFP+ ER transceiver transmits 10Gbps of data up to a 40km distance over single mode fiber cable. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-ER) Duplex: ful...

 

155 212 Kč  bez DPH

 

187 806 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 935

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.