Servery a disková pole

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Servery a disková pole

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DVD-ROM vypalovačka, externí, USB, GEMBIRD DVD-USB-02

Popis produktu: Externí CD / DVD čtečka / vypalovačka s USB rozhraním Umožňuje rychlé vypalování CD / DVD médií s rychlostí zápisu 24x pro CD a 8x pro DVD Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0 pro spolehlivé použití s přenosovou rychlostí až 480 Mbps Tich...

 

389 Kč  bez DPH

 

471 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Lenovo ThinkPad EM7455 4G LTE

Lenovo ThinkPad EM7455 4G LTE Modul pro připojení k internetu přes GSM síť NTB musí být WWAN ready/Capable , tzn. osazen anténami. V opačném případě nebude modul samostatně funkční Kompatibilní s : X1C 5th gen.,X270, L470, T470, T470s,T570, P50s,

 

3 766 Kč  bez DPH

 

4 557 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Installation Cable Indoor/Outdoor A/I-DQ (ZN) BH 50/125µ OM3, 24 fibers, CPR Dca, LSZH

FO A-I-DQ (ZN) BH 24G50 / 125µ, MM, OM3, 24 vláken Indoor / Outdoor, LSZH, Dca, černá, délka 1 m Popis FO A-I-DQ (ZN) BH 24G50 / 125µ, MM, OM3, 24 vláken Indoor / Outdoor, LSZH, Dca, černá, délka 1 m OM3 50/125 u Více trubice 12 vláken na trubici Nek...

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Patch Cable, LC to LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM4 50/125 µ, 1 m Length 1m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM4 50/125 µ, 1 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Patch Cable, LC to LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM3 50/125 µ, 10 m Length 10m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, MM OM3 50/125 µ, 10 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable ...

 

225 Kč  bez DPH

 

272 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

121 Kč  bez DPH

 

146 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 2 m Length 2m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 2 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

127 Kč  bez DPH

 

154 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 3 m Length 3m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 3 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

134 Kč  bez DPH

 

162 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 5 m Length 5m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 5 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 7 m Length 7m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 7 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable is ...

 

159 Kč  bez DPH

 

192 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC

FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 10 m Length 10m Description FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 10 m Best performance and link quality for your network. The DIGITUS Slim Patchcable ...

 

178 Kč  bez DPH

 

215 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 254 mm (10 ") 9U nástěnná skříňka 464x312x300 mm, barva šedá (RAL 7035)

254 mm (10 ") 9U nástěnná skříňka 464x312x300 mm, barva šedá (RAL 7035) Profesionální nástěnné skříňky DIGITUS® jsou vyráběny pro vysoce náročná IT infrastrukturní řešení - navržená a vyvinutá na nejvyšší úrovni v Německu Velmi kompaktní skříň Snadná...

 

1 247 Kč  bez DPH

 

1 509 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
-26%
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Line-interaktivní UPS, 600VA / 360W 12V / 7Ah x1, 2x CEE 7/7, AVR, RJ-11, LED displej

DIGITUS Professional Line-interaktivní UPS, 600VA / 360W 12V / 7Ah x1, 2x CEE 7/7, AVR, RJ-11, LED displej Popis Line-interaktivní UPS, 600VA / 360W 12V / 7Ah x1, 2x CEE 7/7, AVR, RJ-11, LED displej Vysoce výkonná ochrana firemních a kancelářských po...

 

1 099 Kč  bez DPH

 

1 330 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Line-Interactive UPS, 1000VA / 600W 12V / 7Ah x2 baterie, 4x CEE 7/7, AVR, USB, RS232, RJ11 / RJ45

DIGITUS Professional Line-Interactive UPS, 1000VA / 600W 12V / 7Ah x2 baterie, 4x CEE 7/7, AVR, USB, RS232, RJ11 / RJ45, LCD displ Vysoce výkonná ochrana firemních a kancelářských počítačových systémů před ztrátou a poškozením dat Zesílení a vyrovnán...

 

2 379 Kč  bez DPH

 

2 879 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional Line-Interactive UPS, 1500VA / 900W 12V / 9Ah X2 baterie, 4x CEE 7/7, AVR, USB, RS232 RJ-11/45, LC

DIGITUS Professional Line-Interactive UPS, 1500VA / 900W 12V / 9Ah X2 baterie, 4x CEE 7/7, AVR, USB, RS232 RJ-11/45, LCD displej Vysoce výkonná ochrana firemních a kancelářských počítačových systémů před ztrátou a poškozením dat Zesílení a vyrovnání ...

 

3 120 Kč  bez DPH

 

3 775 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional UPS OnLine, 1500VA / 1350W 12V / 9Ah x3 baterie, 8x IEC C13, účiník 0,9 LCD displej

DIGITUS Professional UPS OnLine, 1500VA / 1350W 12V / 9Ah x3 baterie, 8x IEC C13, účiník 0,9 LCD displej Čistá sinusová křivka pro citlivá zařízení Multifunkční aplikace - 483 mm (19 ") Rack nebo tower řešení Čtyři programovatelné výstupy pro efektivn...

 

6 418 Kč  bez DPH

 

7 766 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
-29%
 
 
 
 
 
DIGITUS Professional UPS OnLine, 3000VA / 2700W 12V / 9Ah x6, 8x IEC C13, 1x IEC C19, účiník 0.9, LCD displej

DIGITUS Professional UPS OnLine, 3000VA / 2700W 12V / 9Ah x6, 8x IEC C13, 1x IEC C19, účiník 0.9, LCD displej Čistá sinusová křivka pro citlivá zařízení Multifunkční aplikace - 483 mm (19 ") Rack nebo tower řešení Čtyři programovatelné výstupy pro efe...

 

10 512 Kč  bez DPH

 

12 720 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
-30%
 
 
 
 
 
DIGITUS Karta SNMP pro jednotky DIGITUS OnLine UPS pro montáž do DN-17009x

Karta SNMP pro jednotky DIGITUS OnLine UPS pro montáž do DN-17009x Standardy orientované na budoucnost a špičková kvalita vaší sítě. Karta SNMP umožňuje ovládání a monitorování více jednotek UPS. Je vhodný pro všechny UPS UPS DIGITUS® Professional On...

 

1 818 Kč  bez DPH

 

2 200 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 7U nástěnná skříň, Dynamic Basic 416x600x600 mm, barva šedá (RAL 7035)

7U nástěnná skříň, Dynamic Basic 416x600x600 mm, barva šedá (RAL 7035) Optimalizovaná ventilace a odsávání vzduchu Uzamykatelné skleněné dveře zajišťují bezpečnost Profilové lišty 483 mm (19 “) namontované na přední a zadní straně uvnitř stojanu, pozi...

 

2 442 Kč  bez DPH

 

2 955 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 7U nástěnná skříňka, venkovní, IP55 490x600x450 mm, barva šedá (RAL 7035)

7U nástěnná skříňka, venkovní, IP55 490x600x450 mm, barva šedá (RAL 7035) Venkovní nástěnné skříňky DIGITUS® IP55 jsou určeny pro průmyslové aplikace s ochranou proti vodě a prachu podle. do bezpečnostní třídy IP55. Chráněno proti prachu a vodě (IP 5...

 

7 936 Kč  bez DPH

 

9 603 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.