0
Košík je prázdný
0

    Cisco Meraki MS250-48FP Cloud Managed Switch

    Cisco Meraki MS250-48FP Cloud Managed Switch
     

    -0%

    Výrobce
    CISCO
    Kód

    AT-510958

    Part No.

    MS250-48FP-HW

    Vaše cena bez DPH
    123 150 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
    Vaše cena  s RP*
    123 152 Kč
    DPH
    21%
    Běžná prodejní cena s DPH
    149 449 Kč
    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    Vaše cena s DPH
    149 013 Kč
    Záruka
    Roky
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      Configurations · 48 port gigabit Ethernet · 4 × SFP+ for 10G uplink · 80G Physical Stacking · Field replaceable power · 740 W PoE / PoE+ Hardware platform · Voice and Video QoS · Low noise · Non-blocking switch fabric · Hot-swappable power supplies · Ultra-reliable, includes lifetime warranty Power over Ethernet (for PoE models) · 802.3af (PoE) 15.4 W per port · 802.3at (PoE+) 25.5 W per port · Maximum PoE output: 740 W · PoE available simultaneously on all ports · Intelligent PoE power allocation based on device advertisement (LLDP) Cloud management · Visibility and control over thousands of ports · Built-in multi site management · Zero touch provisioning Monitoring and diagnostics · Cable failure testing · Gateway connectivity testing · Real time troubleshooting tools · Email and text message alerts Layer 3 · Static routing · Dynamic routing (OSPFv2) · DHCP Server and Relay · First of a kind UI-based configuration · Easy to configure routed interfaces · Warm spare (VRRP) with DHCP Failover

      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Související produkty

      Zdroj Cisco Meraki 250W.

      9 471 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      7 804 Kč 

      bez DPH

      9 442 Kč 

      s DPH

      Zdroj Cisco Meraki 1025W.

      30 276 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      24 952 Kč 

      bez DPH

      30 191 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-10GB-LRM Description · Meraki 10GbE SFP+ LRM Multi-Mode Fiber Module Standard · 10GBASE-LRM Range · 220m Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      20 899 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      17 222 Kč 

      bez DPH

      20 838 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-1GB-LX10 Description · Meraki 1 GbE SFP LX10 Single-Mode Fiber Module Standard · 1000BASE-LX10 Range · 10 km Compatibility · All access switches

      20 899 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      17 222 Kč 

      bez DPH

      20 838 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-1GB-SX Description · Meraki 1 GbE SFP SX Multi-Mode Fiber Module Standard · 1000BASE-SX Range · 550m Compatibility · All access switches

      10 523 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      8 672 Kč 

      bez DPH

      10 493 Kč 

      s DPH

      Meraki Product ID · MA-CBL-TA-3M Standard · 10GSFP+Cu Cable Length · 3m Assembly Type · Passive Twinax Data Rate · 10 Gigabit Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      3 189 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      2 628 Kč 

      bez DPH

      3 179 Kč 

      s DPH

      Meraki Product ID · MA-CBL-40G-50CM Standard · 40GQSFP+Cu Cable Length · 50cm Assembly Type · QSFP+ passive Twinax cable assembly Data Rate · 40 Gigabit Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      2 128 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      1 753 Kč 

      bez DPH

      2 121 Kč 

      s DPH

      Meraki Product ID · MA-CBL-40G-3M Standard · 40GQSFP+Cu Cable Length · 3m Assembly Type · QSFP+ passive Twinax cable assembly Data Rate · 40 Gigabit Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      6 314 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      5 204 Kč 

      bez DPH

      6 296 Kč 

      s DPH

      Licence a podpora pro Cisco Meraki MS250-48FP na 3 roky.

      22 750 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      18 752 Kč 

      bez DPH

      22 690 Kč 

      s DPH

      Licence a podpora pro Cisco Meraki MS250-48FP na 5 let.

      37 912 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      31 242 Kč 

      bez DPH

      37 803 Kč 

      s DPH

      Licence a podpora pro Cisco Meraki MS250-48FP na 10 let.

      106 265 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      87 572 Kč 

      bez DPH

      105 962 Kč 

      s DPH

      Zdroj Cisco Meraki 640W.

      19 955 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      16 442 Kč 

      bez DPH

      19 894 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-10GB-LR Description · Meraki 10 GbE SFP+ LR Single-Mode Fiber Module Standard · 10GBASE-LR Range · 10km Compatibility · MX 400/600 · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      82 427 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      67 922 Kč 

      bez DPH

      82 185 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-10GB-SR Description · Meraki 10 GbE SFP+ SR Multi-Mode Fiber Module Standard · 10GBASE-SR Range · 400m Compatibility · MX 400/600 · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      20 899 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      17 222 Kč 

      bez DPH

      20 838 Kč 

      s DPH

      Model · MA-SFP-1GB-TX Description · Meraki 1GbE Module for Category 5 Copper Wire, RJ-45 Standard · 1000BASE-T Range · 100m Compatibility · All access switches

      8 313 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      6 852 Kč 

      bez DPH

      8 290 Kč 

      s DPH

      Meraki Product ID · MA-CBL-TA-1M Standard · 10GSFP+Cu Cable Length · 1m Assembly Type · Passive Twinax Data Rate · 10 Gigabit Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      2 128 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      1 753 Kč 

      bez DPH

      2 121 Kč 

      s DPH

      Meraki Product ID · MA-CBL-40G-1M Standard · 40GQSFP+Cu Cable Length · 1m Assembly Type · QSFP+ passive Twinax cable assembly Data Rate · 40 Gigabit Compatibility · MS 225/250 Series · MS 300 Series · MS 400 Series

      4 251 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      3 504 Kč 

      bez DPH

      4 239 Kč 

      s DPH

      Licence a podpora pro Cisco Meraki MS250-48FP na 1 rok.

      10 209 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      8 412 Kč 

      bez DPH

      10 179 Kč 

      s DPH

      Licence a podpora pro Cisco Meraki MS250-48FP na 7 let.

      74 393 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      61 302 Kč 

      bez DPH

      74 175 Kč 

      s DPH

      Cisco Meraki AC napájecí kabel pro MX and MS (BR Plug). Konektor: Power IEC 60320 C13 Kompatibilita: Cisco Meraki MR11, MR12, MR12 Cloud-Managed, MR14, MR16, MR16 Cloud Managed, MR18, MR24 Cloud-Managed 3x3 MIMO, MR26 Cloud-Managed 3x3 MIMO, MR30H C...

      460 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      380 Kč 

      bez DPH

      459 Kč 

      s DPH