Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

339

položek

17

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

HP X121 1G SFP LC LH Transceiver (J4860C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH (ZX) transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 80 km on single-mode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-LH port (no IEEE standard exists for 1550...

 

75 282 Kč  bez DPH

 

91 091 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet MGB-LX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 10km

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Ekvivalent k Cisco GL...

 

329 Kč  bez DPH

 

397 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex...

 

1 463 Kč  bez DPH

 

1 770 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GBIC tra...

 

1 053 Kč  bez DPH

 

1 274 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver EOL (replacement J4858D)

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full only Connectivity: Conne...

 

1 618 Kč  bez DPH

 

1 957 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-SPLX 1000LX (LC) SFP, 10km optical module

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-...

 

2 181 Kč  bez DPH

 

2 638 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm The Plug and Play Fiber Connection The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Conver...

 

426 Kč  bez DPH

 

515 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity - Small si...

 

3 259 Kč  bez DPH

 

3 943 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over 10Km ...

 

6 492 Kč  bez DPH

 

7 855 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Netgear ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit

NETGEAR - ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit PROSAFE™ 24 GIGABIT STACKING KIT AX742 Modular design lowers costs while maximizing flexibility Configured in a resilient ring topology, delivers 48Gbps of stacking bandwidth Add 24Gbps stacking connectiv...

 

6 330 Kč  bez DPH

 

7 659 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hus...

 

7 378 Kč  bez DPH

 

8 927 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swapp

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-...

 

1 267 Kč  bez DPH

 

1 532 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HP Blade-C 1Gb FC Pass Thru Module

 

106 772 Kč  bez DPH

 

129 194 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
D-Link DEM-211 Multi-Mode 100Base-FX LC SFP Transceiver 155Mbps (2km)

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) - Compliant with 100Base-FX of IEEE802.3u standard - Compliant with Multi-Source Agreement (MSA) - Wavelength: 1310nm - Duplex LC connector - Power voltage: 3.3V - Fiber Cable Type: 62.5/125um multi-mo...

 

2 045 Kč  bez DPH

 

2 474 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HP 1Gb SX SFP for the Virtual Connect Ethernet Module

 

4 724 Kč  bez DPH

 

5 715 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
HP 1Gb RJ-45 SFP for the Virtual Connect Ethernet Module

 

7 142 Kč  bez DPH

 

8 641 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
SFP modul 1000BaseT-SX, 2x LC, multi mode, 850nm, 550m

SFP (GBIC, mini GBIC) modul s konektory LC pro optickou síť 1000Base-SX. Použití: Osazuje se jako rozšiřující modul do zařízení (přepínače, médi konvertory…) s portem SFP. Konektory: SFP(M) - 2x LC(F); Vlnová délka: 850nm; Kabel: multi mode; Standardy:...

 

539 Kč  bez DPH

 

652 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX SM module 15km AT-A45/SC-SM15

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

11 862 Kč  bez DPH

 

14 352 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX SM module SC AT-A45/SC

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

120 Kč  bez DPH

 

145 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-97%
 
 
 
 
 
Allied Telesis neosazený GBIC module AT-A47

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

3 704 Kč  bez DPH

 

4 481 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

339

položek

17

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.