0
Košík je prázdný
0

    SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul

    SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul
     
    Výrobce
    TP-LINK
    Kód

    PE-527520

    Part No.

    TL-SM311LS

    Vaše cena bez DPH
    376 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
    Vaše cena  s RP*
    378 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    457 Kč
    Záruka
    36 Měsíce
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

      Tabulka parametrů:
      ------------------
      Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
      Ostatní:  MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module
      Provozní teplota:  0 - 40 °C
      Přenosová rychlost:  1 Gbps
      Hmotnost:  0,12 kg
      LED indikace:  ne
      Vlnová délka:  1310 nm
      Max. délka spoje:  10 km
      Optický kabel:  9/125
      Konektor:  LC

      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Související produkty

      Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body...

      408 Kč 

      bez DPH

      493 Kč 

      s DPH

      TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP PŘEHLED * 8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečné funkce pro správu napájení PoE * Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat * Integrovaná st...

      2 127 Kč 

      bez DPH

      2 573 Kč 

      s DPH

      Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako...

      2 385 Kč 

      bez DPH

      2 885 Kč 

      s DPH