Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

4

položky

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm The Plug and Play Fiber Connection The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Conver...

 

540 Kč  bez DPH

 

653 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate Com...

 

472 Kč  bez DPH

 

571 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality and e...

 

532 Kč  bez DPH

 

643 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-65%
 
 
 
 
 
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm "plug and play" spojení vláken DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Ať už ze switche do ...

 

570 Kč  bez DPH

 

689 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.