Digitus

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Blank Patch Panel, 16 port, nestíněný, 1U, černý

Neosazený patch panel pro 16 keystone bez vyvázání DIGITUS Modular Patch Panel, unshielded 16-port, Blank, 1U, Rack Mount Color black RAL 9005 • Patch Panel for Keystone Jacks • Unshielded • Suitable for 483mm (19") Rack Mount • 1U • Color bla...

 

112 Kč  bez DPH

 

135 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
PremiumCord HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 15m

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP...

 

500 Kč  bez DPH

 

605 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus HDMI High Speed připojovací kabel, 2,0 m, s / Ethernetem, HDMI 1.4., Ultra HD 60p, UL, bl, zlacene konektory

Digitus HDMI High Speed připojovací kabel, 2,0 m, s / Ethernetem, HDMI 1.4., Ultra HD 60p, UL, bl, zlacene konektory Podporuje Full HD a 3D + ethernetové připojení Podpora 4K 50/60P 3D Podpora Podpora Audio Return Channel (ARC) Podpora Consumer Elect...

 

120 Kč  bez DPH

 

145 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus 9U skříňka montáž na stěnu , 460x540x400mm, barva šedá (RAL 7035)

DIGITUS 9U SoHo cabinet, unmounted, 460x540x400 mm, color grey (RAL 7035) The DIGITUS® Compact Series is a range of 19" wall mount enclosures developed for installation of both cabling and equipment. The enclosures are special designed to save a lot o...

 

1 520 Kč  bez DPH

 

1 839 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS HDMI Audio Extractor

S Audio Extractor Digitus HDMI, můžete rozdělit zvukový signál od signálu HDMI a hrát to přes vaše reprosoustavy, domácí kino, zesilovač, nebo sluchátka - můžete se rozhodnout, který výstup zařízení má použit k přijímu nejlepší kvalitty zvuku každého ....

 

797 Kč  bez DPH

 

964 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Digital USB Microscope, 1.3M (1280x1024)

The USB-powered DIGITUS USB Microscope lets you zoom in (from 10x to 230x) on any object you want to show. Thanks to its accompanying software you can record your findings as photos and videos on your PC. Hold it like a pen or pop it on the desktop sta...

 

1 038 Kč  bez DPH

 

1 256 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus zesilovač VGA videosignálu až 65m

Zesilovač videosignálu VGA na vzdálenost až 65 metrů Maximální rozlišení 1920 x 1440 pixel při 60 Hz Konektory HDSUB 15 (VGA) samec (vstup)/samice (výstup) Video Booster up to 65M 250 MHZ,HDSUB 15/M to HDSUB 15/F Max. Res. 1920 X 1440 • VGA line amp...

 

601 Kč  bez DPH

 

727 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Bezdrátový 150N PCI adaptér, 150Mbps, IEEE 802.11n, Ralink 3060 1T/1R

DIGITUS Bezdrátový 150N PCI adaptér, 150Mbps, IEEE 802.11n, Ralink 3060 1T/1R Až třikrát rychlejší než bezdrátové G řešení! Vysoká rychlost přenosu dat až 150Mbps Vyhovuje 2,4 GHz 802.11n a dolů kompatibilní se standardy IEEE 802.11g / b Podporuje WP...

 

217 Kč  bez DPH

 

262 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Blank Patch Panel, 24 port, stíněný, 1U, černý

Neosazený patch panel pro instalaci keystone (pouze plech s otvory pro keystone) Patch Panel, Blank, 24 Port, 1 unit height black color 9005 • Universal applicable for RJ45 and fiber optic Keystone Jack modules • Suitable for 19“ installation • Color...

 

233 Kč  bez DPH

 

281 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus převodník HDMI na VGA/audio

Převádí HDMI vstup do VGA a audio signálu a umožňuje uživatelům využívat starší VGA displeje. Převod je spolu se stereo zvukem. Nabízí řešení pro digitální zábavní centrum, HDTV, STB, DVD, projektory a mnoho dalších. Video převodník HDMI na VGA / Audi...

 

810 Kč  bez DPH

 

980 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 19" PDU, 1U hliník, SCHUKO -> 7x CEE 7/4, vypínač

Přívodní kabel délky 2 metry s pravoúhlou vidlicí SCHUKO. Výstup na 7 zásuvek Euro CEE 7/4 ("německá") DIGITUS 1U Aluminium PDU, Rackmountable * 7 Socket outlets 250VAC 50/60Hz / 16A / 4000W * Aluminium profile * 35° turned outlets * Illuminated ...

 

573 Kč  bez DPH

 

693 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Digitus Patch Panel, ISDN, 50 Port, 19", 1U, LSA šedý

DIGITUS 19" CAT 3 ISDN patch panel, unshielded 50-port RJ45, 8P4C, LSA, 1U Color grey RAL 7035 Best performance and link quality for your network Suitable for 483mm (19") Rack Mount Material housing: SECC, 1,5mm Electrogalvanized, Cold-rolled Steel a...

 

620 Kč  bez DPH

 

750 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Base-FX ...

 

1 027 Kč  bez DPH

 

1 242 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Base-FX...

 

1 217 Kč  bez DPH

 

1 472 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Base-FX ...

 

962 Kč  bez DPH

 

1 163 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, SF-UTP , CAT 5e, AWG 26/7, měď, šedý 10m

DIGITUS CAT 5e SF-UTP patch cable, Length 10 M, AWG 26/7 Color grey Best performance and link quality for your network 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot UL-listed Category: CAT 5e Shielding: SF-UTP...

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, F- UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 3m

Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku s čarovým kóderm Patch Cable,F-UTP, CAT5E Length 3 M, AWG 26/7 Color grey,Pantone coolgray 4c * 2 x RJ45 connectors * Boots with kink protections and strain reliefs * Spot length on boot * Category: CAT 5e * Shi...

 

21 Kč  bez DPH

 

25 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
-49%
 
 
 
 
 
Premiumcord napájecí kabel pro notebooky 3-pólový, délka 1,8m

Délka kabelu 1,8 m průřez vodičů 3 x 0,75 mm, max. 10A univerzální SCHUKO IEC CEE 7-VII vidlice - použitelná i pro českou zásuvku Konektor C6 3-prong (3-pólový) na straně notebookového zdroje Schuko power supply plug angled IEC jack straight • cable ...

 

45 Kč  bez DPH

 

54 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus USB 2.0 kabelový hub

The slim connectivity solution, ideal to use at home or on the road 4-port USB 2.0 hub with a port on each end of the cables • 4 x USB A jack, 1 x USB A plug • Compliant with USB 2.0 specifications • Supports data transfer rates up to 480Mbps • Plug a...

 

118 Kč  bez DPH

 

142 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Blank Patch Panel, 24 port, stíněný, 1U, šedý

Neosazený patch panel pro instalaci keystone (pouze plech s otvory pro keystone) Patch Panel, Blank, 24 port, shielded 1 Unit Heigth, with blank panel Color grey RAL 7035 • Universal applicable for RJ45 and fiber optic Keystone Jack modules • Suitab...

 

249 Kč  bez DPH

 

301 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.