0
Košík je prázdný
0

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m
     
    Výrobce
    Digitus
    Kód

    S-307289

    Part No.

    DK-2633-03

    Vaše cena bez DPH
    122 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    148 Kč
    Záruka
    2 Roky
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m

      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC

      Duplex cable
      LSOH
      Connector with ceramic ferrule
      Cable diameter 3mm
      Single packed with test-report
      Connector 1: LC
      Connector 2: LC
      Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
      Fiber class: OM1
      Mode: Multimode
      Color cable: orange
      Boot: single-color
      Fiber diameter: 62,5/125µ
      Length: 3 m
      Packaging: DIGITUS Polybag






      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA