0
Košík je prázdný
0

    Kabely Optické

    Další podkategorie Kabely Optické

    Status

    Cena

    Výrobce

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    463 produktů
    24 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: L...

    164 Kč 

    bez DPH

    198 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: L...

    119 Kč 

    bez DPH

    144 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ...

    127 Kč 

    bez DPH

    154 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC...

    119 Kč 

    bez DPH

    144 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report ...

    179 Kč 

    bez DPH

    217 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC ...

    131 Kč 

    bez DPH

    159 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC ...

    135 Kč 

    bez DPH

    163 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC ...

    144 Kč 

    bez DPH

    174 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC...

    181 Kč 

    bez DPH

    219 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC Connect...

    128 Kč 

    bez DPH

    155 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: SC Connect...

    146 Kč 

    bez DPH

    177 Kč 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

    133 Kč 

    bez DPH

    161 Kč 

    s DPH

    Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je na přání. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízen...

    223 Kč 

    bez DPH

    270 Kč 

    s DPH

    Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m simplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory SC -SC. Jed...

    71 Kč 

    bez DPH

    86 Kč 

    s DPH

    Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC-ST. MM je...

    171 Kč 

    bez DPH

    207 Kč 

    s DPH

    Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděč...

    143 Kč 

    bez DPH

    173 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector ...

    119 Kč 

    bez DPH

    144 Kč 

    s DPH

     
    • A

      Akce

    • D

      Doprodej

    • N

      Novinka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Velmi důležitý prod.

    • S

      Second hand

    • B

      Bazar (Rozbalené či použité zboží)

    • I

      INFOEMAIL

    • R

      Repasované zboží

    • S

      Sleva

    • V

      Vystaveno na prodejně

    • Š

      Špatně funguje

    • Sale

      - Prodejní
    • Ihned k odběru - je skladem

      Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

      Není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)