Kabely Optické

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Kabely Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

876

položek

44

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Brouše...

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Brouše...

 

176 Kč  bez DPH

 

213 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brouše...

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m

 

130 Kč  bez DPH

 

157 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové se...

 

1 372 Kč  bez DPH

 

1 660 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

 

142 Kč  bez DPH

 

172 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 2 • Cable diameter 3mm • ...

 

129 Kč  bez DPH

 

156 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC...

 

129 Kč  bez DPH

 

156 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 2 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3m...

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH
       
-24%
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 3m

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: L...

 

125 Kč  bez DPH

 

151 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector ...

 

130 Kč  bez DPH

 

157 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 1m

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bezhaloh...

 

255 Kč  bez DPH

 

309 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 3m

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bezhaloh...

 

282 Kč  bez DPH

 

341 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 5m

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bezhaloh...

 

310 Kč  bez DPH

 

375 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 10m

Duplexní optický kabel s konektory LC - LC. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC. Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bezhaloh...

 

380 Kč  bez DPH

 

460 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 1m

Duplexní optický kabel s konektory LC - ST. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC a ST. Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bez...

 

278 Kč  bez DPH

 

336 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, OS2, bezhalogenový, 2m

Duplexní optický kabel s konektory LC - ST. Použití: Pro propojení dvou zařízení s konektory LC a ST. Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem průměr vlákna 9µm, průměr obalu vlákna 125µm třída OS2 bez...

 

290 Kč  bez DPH

 

351 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

876

položek

44

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 935

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.