ZyXEL

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie ZyXEL

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

99

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zyxel Telco-50 kabel 3m

Telco-50 Cable (300cm)

 

1 071 Kč  bez DPH

 

1 296 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL ES-108A 8-port 10/100Mbps desktop switch, 3xQoS (!)

ES-108 (8port) je určený pro malé a domácí kanceláře, ES-108 podporuje automatické rozpoznávání rychlosti 10/100 Mbit/s na portech, umožňuje efektivní konektivitu k serverům, pracovním stanicím a jiným připojeným zařízením. Možnost Plug-and-Play instal...

 

303 Kč  bez DPH

 

366 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hus...

 

6 713 Kč  bez DPH

 

8 122 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel AAM1212-53 - 12 port Annex B ADSL2+ line card with splitters built-in

12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

 

14 912 Kč  bez DPH

 

18 043 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage Report 25 devices

Centralized Network Reporting Software for 25 devices

 

21 670 Kč  bez DPH

 

26 221 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage CNM - 10 device access (Windows)

Vantage CNM 2.3 - 10 Centralized Network Management - 10 device access (Windows)

 

27 560 Kč  bez DPH

 

33 348 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage Report 5 devices

Centralized Network Reporting Software for 5 devices

 

5 905 Kč  bez DPH

 

7 145 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 25 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

3 701 Kč  bez DPH

 

4 478 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 5 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

2 961 Kč  bez DPH

 

3 583 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

6 597 Kč  bez DPH

 

7 982 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage CNM - 25 device access (Windows)

Vantage CNM 2.3 - 25 Centralized Network Management - 25 device access (Windows)

 

40 550 Kč  bez DPH

 

49 066 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel AAM1212-51- 12 port Annex A ADSL2+ line card with splitters built-in

12-port Annex A ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M

 

13 902 Kč  bez DPH

 

16 821 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Voucher pro technické školení

Univerzálny poukaz na 2-dňové technické certifikačné školenie konceptu ZyXEL Education Centre, pre registráciu na miestnej webovej stránke ZyXEL. Typ příslušenství: Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

 

4 784 Kč  bez DPH

 

5 789 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km

Typ príslušenstva:Moduly Mini-GBIC (SFP). Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly

 

2 460 Kč  bez DPH

 

2 976 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL MGS-3712 Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8x gigabit/SFP, 4x SFP, dual AC/DC power, -25°+70°C

Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 8 Gigabit combo (open SFP/RJ45) + 4x Giagbit open SFP ports, dual AC/DC power, -25°+70°C

 

12 862 Kč  bez DPH

 

15 562 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX; Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly

 

2 360 Kč  bez DPH

 

2 855 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL XFP-LR 10G XFP modul, Long range (10km)

 

22 522 Kč  bez DPH

 

27 251 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 1-year Bluecoat Content filtering for ZYWALL USG 50

 

2 825 Kč  bez DPH

 

3 418 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS-105S 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS

Stolní multimediální switch Gigabit Ethernet s 5 porty Spolehlivé streamování multimediálních dat a online hraní díky QoS portů s 3 úrovněmi priority Dvojbarevné LED kontrolky a pro indikaci stavu portů Ethernet Plug-and-play, stylová konstrukce pro d...

 

303 Kč  bez DPH

 

366 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL GS-108S 8-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop; Provedení: Desktop Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Ne Maximální počet portů: 8 Rozšiřitelnost: Ne Funkce PoE po por...

 

446 Kč  bez DPH

 

539 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

99

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.