PCI-E

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 AKASA
 ASUS
 DeLock
 HP
 Intel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

40

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Intel® Gigabit CT Desktop Adapter, (MOQ 5ks)

 

1 206 Kč  bez DPH

 

1 459 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR1, retail unit

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Fiber Cabling Type - MMF up to 300m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8 W Networking Specifications # of Ports - Single System Interface T...

 

9 655 Kč  bez DPH

 

11 682 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR2, retail unit

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Fiber Cabling Type - MMF up to 300m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 10.7 W Networking Specifications # of Ports - Dual System Interface ...

 

13 742 Kč  bez DPH

 

16 627 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter X520-DA2, retail unit

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Copper Cabling Type - SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8.6 W Networking Specifications ...

 

8 733 Kč  bez DPH

 

10 566 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter X520-DA2, bulk unit

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Copper Cabling Type - SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8.6 W Networking Specifications ...

 

8 642 Kč  bez DPH

 

10 456 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
INTEL, NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk

Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E; Rozhraní: Ethernet/Fiber; Interní: Ano; Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1; Konektor pro optická vlákna: SFP+; Porty pro optická vlákna: 1; Šířka pásma; Rychlost dato...

 

6 363 Kč  bez DPH

 

7 699 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1, (MOQ 5ks)

Status Launched Launch Date Q3'09 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type SMF up to 10km Bracket Height Low Profile & Full Height TDP 8 W Recommended Customer Price $683.00 - $687.00 Ethernet Controller Intel® 82599EN 10 Gigabit Etherne...

 

16 412 Kč  bez DPH

 

19 858 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail unit

 

3 912 Kč  bez DPH

 

4 733 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail unit

 

5 216 Kč  bez DPH

 

6 311 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, (MOQ 5ks)

The Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550 family is the most flexible adapter for all of your networking requirements. This second generation, integrated 10GBASE-T MAC+PHY, drives down both cost and power, enabling the most cost-effective depl...

 

8 167 Kč  bez DPH

 

9 881 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550 Family; The Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550 family is the most flexible adapter for all of your networking requirements. This second generation, integrated 10GBASE-T MAC+PHY, drives down bot...

 

9 024 Kč  bez DPH

 

10 918 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, (MOQ 5ks)

Network adapter; PCIe 3.0 x4 low profile; 10GBase-T x 2; The Intel Ethernet Converged Network Adapter X550 hosts Intel's advanced Ethernet silicon, the Intel Ethernet Controller X550, a low-cost single-chip 10GBASE-T solution for server platforms.

 

8 720 Kč  bez DPH

 

10 551 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, (MOQ 5ks)

Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E; Rozhraní: Ethernet/Fiber; Interní: Ano; Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1; Konektor pro optická vlákna: SFP+; Porty pro optická vlákna: 1; Šířka pásma; Rychlost dato...

 

5 816 Kč  bez DPH

 

7 037 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel Ethernet I350-T2 2-Port 1Gb NIC

Síťová karta I350-T2 nabízí dva porty 10/100/1000 Mbps Ethernet v provedení pro jeden PCIe x4 slot. Rozměry produktu (š x h x v): 13,5 x 6,4 cm (bez držáků) Co je obsaženo v krabici *Síťová karta Intel® Ethernet I350-T2 *Standardní a nízkoprofilov...

 

2 550 Kč  bez DPH

 

3 085 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
SUPERMICRO AOC-STGF-I2S Dual SFP+ 10Gb/s, Standard LP 2-port 10G SFP+, Intel X710

Main Specifications Device Type Intel X710 10GbE controller Form Factor Card PCB dimensions: 13.19cm x 5.51cm (5.19in x 2.71in) Height of end brackets: standard – 12cm (4.725in), low-profile – 7.94cm (3.13in) Interface (Bus) Type PCI Express 3.0 x...

 

7 196 Kč  bez DPH

 

8 707 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Fortron SNMP card for Champ series

Model SNMP Card Protocol Support SNMP-V1, SNMP-V2 UPS Slot Type Golden Finger Network Support RJ45 10/100BaseT Supported MIB RFC1213, RFC1628, Voltronic MIB Support...

 

3 152 Kč  bez DPH

 

3 813 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Supermicro AOM-PIO-I2G add-on network module (with Intel® i350 Dual Port Gigabit Ethernet)

Compact, Powerful and Feature-Rich, 2-port Gigabit Ethernet Controller for Twin Family and MicroCloud Systems These microLP adapters are the latest innovation from Supermicro, designed to fit easily inside the densest systems. The AOC-CGP-i2 is based ...

 

2 232 Kč  bez DPH

 

2 700 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ASUS PCE-AX3000 - Dual-Band PCIe Wi-Fi Adapter

AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax). Podpora 160MHz, Bluetooth 5.0, zabezpečení sítě WPA3, OFDMA a MU-MIMO *Next-Gen Wi-Fi Standard - WiFi 6 (802.11ax) standard pro vyšší efektivitu a propustnost. *Extrémně rychlá rychlost Wi-Fi - rychlost Wi-Fi 3...

 

1 166 Kč  bez DPH

 

1 410 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Supermicro DIGITUS PCI Express karta 2xCOM RS-232 port, LP brackets (DS-30000-1)

Popis produktu: DIGITUS Express karta 2xCOM RS-232 port Karta přidá do počítače 2x COM port RS-232 9pin pro připojení sériových periferií - sériových modemů, PDA, digitálních kamer, tiskáren, ISDN terminálu a dalších. - pro rozhraní PCI Express...

 

11 112 Kč  bez DPH

 

13 445 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express Karta 1 x Gigabit LAN

PCI Express karta od Delocku nabízí jeden síťové port s přenosovou rychlostí až do 1000 Mbps. Specifikace • Konektor: externí: 1 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Chipset: Realtek RTL8111H • Datová rychlost přenosu: Ethe...

 

468 Kč  bez DPH

 

566 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

40

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.