Optické

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 Roline
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

34

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Simplexní spojka Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode

 

14 Kč  bez DPH

 

16 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, šroub, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: šroubové uchycení do panelu; Poznámka: možno použít pro vícev...

 

96 Kč  bez DPH

 

116 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, šroub, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: šroubové uchycení do panelu; Poznámka: možno použít pro vícev...

 

38 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

86 Kč  bez DPH

 

104 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

30 Kč  bez DPH

 

36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, duplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x ST(F) - 2x ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x ST(F) - 2x ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

72 Kč  bez DPH

 

87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, simplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: SC(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

95 Kč  bez DPH

 

115 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, simplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: SC(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

45 Kč  bez DPH

 

54 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, duplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

120 Kč  bez DPH

 

145 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

50 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, simplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Pozná...

 

95 Kč  bez DPH

 

115 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, simplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro jedno vlákno (simplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: ST(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Pozná...

 

50 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, duplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x ST(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Po...

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x ST(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Po...

 

75 Kč  bez DPH

 

91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka LC-LC, duplex, singlemode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí západek; Poznámka: možno použít ...

 

123 Kč  bez DPH

 

149 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM3 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone. Použití: - průchodka do patchpanelů nebo zásuvek určených pro keystone moduly - spojka optických kabelů. Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F); Další inform...

 

71 Kč  bez DPH

 

86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Adaptér LC SM OS1 duplex

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: LC-duplex; Typ kabeláže: Adaptér

 

31 Kč  bez DPH

 

37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Adaptér SC SM OS1 simplex

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: SC-simplex; Typ kabeláže: Adaptér

 

10 Kč  bez DPH

 

12 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, OM3, duplex, multimode

Spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex). Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů. Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

18 Kč  bez DPH

 

22 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

34

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.