Propojovací

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 DeLock
 HP
 LYNX
 NATEC
 OEM
 Qoltec
 ZyXEL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

57

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 2m

 

145 Kč  bez DPH

 

175 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 5m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 5m

 

186 Kč  bez DPH

 

225 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

 

148 Kč  bez DPH

 

179 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

 

539 Kč  bez DPH

 

652 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable

 

1 073 Kč  bez DPH

 

1 298 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable

 

1 141 Kč  bez DPH

 

1 381 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

 

2 051 Kč  bez DPH

 

2 482 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

 

4 896 Kč  bez DPH

 

5 924 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable

 

5 924 Kč  bez DPH

 

7 168 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

 

7 548 Kč  bez DPH

 

9 133 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP P10000 V-Class 3PAR 6m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

.

 

6 208 Kč  bez DPH

 

7 512 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP P10000 V-Class 3PAR 25m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

.

 

6 752 Kč  bez DPH

 

8 170 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable

 

5 902 Kč  bez DPH

 

7 141 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP 5m SFP+ 10GbE Copper Cable

 

4 703 Kč  bez DPH

 

5 691 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

 

1 754 Kč  bez DPH

 

2 122 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

 

2 489 Kč  bez DPH

 

3 012 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 2 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energi...

 

796 Kč  bez DPH

 

963 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec; Třída produktu: Kabely - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK; Typ kabelu: audio; Toslink (optical) zásuvky: 2x samec TOSLINK (optický); Délka kabelu: 1 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: černá; Čistá hmotnost: 0.058 kg

 

77 Kč  bez DPH

 

93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

57

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 934

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.