Propojovací

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

298

položek

15

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Brouše...

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, SC-SC, LS0H, 5m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Brouše...

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s Technické informace Kategorie: OM1 Optické vlákno: 62,5/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brouše...

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m

 

163 Kč  bez DPH

 

197 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

 

142 Kč  bez DPH

 

172 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

 

486 Kč  bez DPH

 

588 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable

 

1 423 Kč  bez DPH

 

1 722 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable

 

1 513 Kč  bez DPH

 

1 831 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

 

2 720 Kč  bez DPH

 

3 291 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Délka: 30 m Rozhraní: * 1. Konektor: LC Male * 2. Konektor: LC Male

 

5 224 Kč  bez DPH

 

6 321 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable

Délka: 50 m Rozhraní: * 1. Konektor: LC Male * 2. Konektor: LC Male

 

6 382 Kč  bez DPH

 

7 722 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

 

10 010 Kč  bez DPH

 

12 112 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP 5m SFP+ 10GbE Copper Cable

 

3 454 Kč  bez DPH

 

4 179 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

 

2 016 Kč  bez DPH

 

2 439 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

 

3 215 Kč  bez DPH

 

3 890 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 2 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energi...

 

825 Kč  bez DPH

 

998 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS USB Extender, USB 1.1, prez Cat 5, 5e nebo Cat 6 UTP kabel, až 45 m / 150 ft

Překonejte omezení délky USB úsporně a vložte USB zařízení všude tam, kde je chcete mít DIGITUS USB Extender, USB 1.1, prez Cat 5, 5e nebo Cat 6 UTP kabel, až 45 m / 150 ft Tento USB prodlužovací adaptér umožňuje připojit zařízení USB k počítači ve ...

 

372 Kč  bez DPH

 

450 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec; Třída produktu: Kabely - SCART|S-Video|Toslink|RCA|JACK|XLR; Délka kabelu: 1 m; Pozlacené konektory: Ne; Čistá hmotnost: 0.058 kg

 

75 Kč  bez DPH

 

91 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický koncový kabel MPO(M) - 12x LC(M), OM3, 2m

Ukončovací kabel MPO rozvodu s 12 LC konektory. Použití: Pro přechod z MPO konektoru přímo na 12 LC konektorů. Konektory: MPO(M) - 12x LC(M); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průmě...

 

1 898 Kč  bez DPH

 

2 297 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 3m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém. Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů. Konektory: 2x MPO(F); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průměr koncovky k...

 

2 346 Kč  bez DPH

 

2 839 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

298

položek

15

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.