0
Košík je prázdný
0

    Optické

    Status

    Cena

    Výrobce

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    16 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Servery a disková pole; Cisco; Dell; Fujitsu-Siemens; Hewlett Packard; HAL3000; IBM - Lenovo; Datová uložiště; Barebone a platformy; Monitorování prostředí; Příslušenství

    3 168 Kč 

    bez DPH

    3 833 Kč 

    s DPH

    Servery a disková pole; Cisco; Dell; Fujitsu-Siemens; Hewlett Packard; HAL3000; IBM - Lenovo; Datová uložiště; Barebone a platformy; Monitorování prostředí; Příslušenství

    3 851 Kč 

    bez DPH

    4 660 Kč 

    s DPH

    HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 fiber 50m Cable *Typ kabelu: MPO Fiber Cable *Konektor A: 12-fiber MPO *Konektor B: 12-fiber MPO *Délka: 50 m *Vlákno: OM4 *Použití: Multimode Fiber

    37 352 Kč 

    bez DPH

    45 196 Kč 

    s DPH

    The Supermicro CBL-NTWK-0456 enables SFP+ 10G Ethernet highspeed connections for servers, adapter cards, and switches. This cable is compliant with IEEE and SFF standard and is verified with Supermicro servers, AOC cards, and switches. This cable is al...

    1 183 Kč 

    bez DPH

    1 431 Kč 

    s DPH

     
     
    • A

      Akce

    • D

      Doprodej

    • N

      Novinka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Velmi důležitý prod.

    • S

      Second hand

    • B

      Bazar (Rozbalené či použité zboží)

    • I

      INFOEMAIL

    • R

      Repasované zboží

    • S

      Sleva

    • V

      Vystaveno na prodejně

    • Š

      Špatně funguje

    • Sale

      - Prodejní
    • Ihned k odběru - je skladem

      Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

      Není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)