0
Košík je prázdný
0

    Optické

    Status

    Cena

    Výrobce

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    16 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    1 205 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    995 Kč 

    bez DPH

    1 204 Kč 

    s DPH

    1 304 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    1 077 Kč 

    bez DPH

    1 303 Kč 

    s DPH

    1 371 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    1 131 Kč 

    bez DPH

    1 369 Kč 

    s DPH

    1 742 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    1 438 Kč 

    bez DPH

    1 740 Kč 

    s DPH

    2 466 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    2 034 Kč 

    bez DPH

    2 461 Kč 

    s DPH

    Servery a disková pole; Cisco; Dell; Fujitsu-Siemens; Hewlett Packard; HAL3000; IBM - Lenovo; Datová uložiště; Barebone a platformy; Monitorování prostředí; Příslušenství

    3 815 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    3 147 Kč 

    bez DPH

    3 808 Kč 

    s DPH

    Servery a disková pole; Cisco; Dell; Fujitsu-Siemens; Hewlett Packard; HAL3000; IBM - Lenovo; Datová uložiště; Barebone a platformy; Monitorování prostředí; Příslušenství

    4 636 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    3 825 Kč 

    bez DPH

    4 628 Kč 

    s DPH

    HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 fiber 50m Cable *Typ kabelu: MPO Fiber Cable *Konektor A: 12-fiber MPO *Konektor B: 12-fiber MPO *Délka: 50 m *Vlákno: OM4 *Použití: Multimode Fiber

    37 272 Kč 

    bez DPH

    45 099 Kč 

    s DPH

    17 269 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    14 242 Kč 

    bez DPH

    17 233 Kč 

    s DPH

    3 094 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    2 553 Kč 

    bez DPH

    3 089 Kč 

    s DPH

    3 549 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    2 928 Kč 

    bez DPH

    3 543 Kč 

    s DPH

    5 411 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    4 463 Kč 

    bez DPH

    5 400 Kč 

    s DPH

    11 297 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    9 318 Kč 

    bez DPH

    11 275 Kč 

    s DPH

    12 236 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    10 092 Kč 

    bez DPH

    12 211 Kč 

    s DPH

    The Supermicro CBL-NTWK-0456 enables SFP+ 10G Ethernet highspeed connections for servers, adapter cards, and switches. This cable is compliant with IEEE and SFF standard and is verified with Supermicro servers, AOC cards, and switches. This cable is al...

    1 212 Kč 

    bez DPH

    1 467 Kč 

    s DPH

     
     
    • A

      Akce

    • D

      Doprodej

    • N

      Novinka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Velmi důležitý prod.

    • S

      Second hand

    • B

      Bazar (Rozbalené či použité zboží)

    • I

      INFOEMAIL

    • R

      Repasované zboží

    • S

      Sleva

    • V

      Vystaveno na prodejně

    • Š

      Špatně funguje

    • Sale

      - Prodejní
    • Ihned k odběru - je skladem

      Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

      Není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)