Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové prvky

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

12

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvn...

 

120 Kč  bez DPH

 

145 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

 

123 Kč  bez DPH

 

149 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

 

178 Kč  bez DPH

 

215 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 3m

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

 

188 Kč  bez DPH

 

227 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
19" OCRACK OCC-15U-4P rozvaděč nástěnný 15U/450mm plechové dveře

19" nástěnný rozvaděč OCRACK - výška 15U (805 mm) - hloubka 450mm - barva šedá - odnímatelné bočnice na obou stranách zamykatelné - plechové dveře (bez skleněné výplně) - snadná výměna levé/pravé otevírání Rozvaděč obsahuje: - přední i zadní vertikáln...

 

4 586 Kč  bez DPH

 

5 548 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděč...

 

139 Kč  bez DPH

 

168 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické tr...

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděč...

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvn...

 

131 Kč  bez DPH

 

159 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
STP spojka cat.6

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení.

 

116 Kč  bez DPH

 

140 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
19' OCRACK OCC-42U-66SBK rozvaděč stojanový 42U/600x600 skleněné dveře

19' OCRACK OCC rozvaděč stojanovýOCC-42U-66S 42U/600x600 skleněné dveře - černý Popis produktu: - barva černá - odnímatelné boky zamykatelné - přední dveře prosklené - zadní dveře plechové Příslušenství: - sety montážní sada M6 - 1 police - 2 ventilá...

 

10 112 Kč  bez DPH

 

12 235 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2

 

144 Kč  bez DPH

 

174 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

    - není skladem / dostupnost na dotaz
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.