0
Košík je prázdný
0

    Mikrotik RB760iGS 880MHz,256MB RAM, 5x LAN, ROS L4

    Mikrotik RB760iGS 880MHz,256MB RAM, 5x LAN, ROS L4
     
    Výrobce
    MikroTik
    Kód

    AT-511896

    Part No.

    RB760iGS

    Vaše cena bez DPH
    1 407 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
    Vaše cena  s RP*
    1 409 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    1 704 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBOARD hEX S je malý 5-ti portový Gigabitový ethernet router s jedním 1.25Gbit/s SFP portem dodávaný jako komplet v indoor SOHO provedení. Poháněn je 880MHz dvoujádrovým procesorem MT7621A, osazen 256 MB RAM, portem USB type A, slotem pro microSD kartu. PoE output (pasivní PoE) na Ethernet portu #5. PoE input (802.3af/at, pasivní PoE) na Ethernet portu #1. Zařízení podporuje IPsec hardwarovou encrypci (~470 Mbps). Součástí předinstalovaná ROS L4. Technické specifikace: Product code: RB760iGS CPU: MT7621A CPU nominal frequency: 880 MHz CPU core count: 2 CPU threads: 4 Size of RAM: 256 MB 10/100/1000 Ethernet ports: 5 SFP cages: 1 PoE in: Passive, 802.3af/at PoE out: Passive PoE up to 57 V (Ether5) Supported input voltage DC and PoE in: 12 - 57 V Max out per port output (input < 30 V): 500 mA Max out per port output (input > 30 V): 500 mA Max total out: 500 mA PCB temperature monitor: Yes Voltage monitor: Yes USB slot: type A MicroSD slot: 1 Operating temperature: -40°C to +70°C Dimensions: 113 x 89 x 28 mm License level: 4 Operating System: RouterOS Max Power consumption: 11 W Upozornění Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení.

      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Související produkty

      Popis produktu WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Technické paramet...

      1 220 Kč 

      bez DPH

      1 476 Kč 

      s DPH

      Single Mode SFP modul 1.25G, 1550nm, Dual LC-connector, DDM s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, C...

      640 Kč 

      bez DPH

      774 Kč 

      s DPH

      Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connect...

      1 833 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      1 500 Kč 

      bez DPH

      1 814 Kč 

      s DPH

      Přímý 5m kabel k propojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty (např. CCR1036-8G-2S+, RB4011) na kratší vzdálenosti. Nízké latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Plně vyhovuje SFP+ MSA specifikacím.

      1 004 Kč 

      bez DPH

      1 215 Kč 

      s DPH

      Nové kabely s přímým připojením, které podporují nejen SFP 1G a SFP+ 10G, ale také standard 25G SFP28! S novými kabely s přímým připojením získáte více funkcí za stejnou cenu! Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / ...

      526 Kč 

      bez DPH

      636 Kč 

      s DPH

      Nové kabely s přímým připojením, které podporují nejen SFP 1G a SFP+ 10G, ale také standard 25G SFP28! S novými kabely s přímým připojením získáte více funkcí za stejnou cenu! Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / ...

      697 Kč 

      bez DPH

      843 Kč 

      s DPH

      XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modul s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330...

      7 686 Kč 

      s DPH

      Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
      6 145 Kč 

      bez DPH

      7 435 Kč 

      s DPH