Ostatní

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

93

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
fixPOINT Sada nářadí pro výpočetní techniku s pájecí soupravou

fixPOINT Sada nářadí pro výpočetní techniku s pájecí soupravou Kompletní sada nářadí obsahující všechny potřebné nástroje na sestavení a opravu počítačů nebo elektroniky. K dispozici je množství potřebných nástrojů, mikropájka. Všechny nástroje jsou b...

 

718 Kč  bez DPH

 

869 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
TP 607 tester pro strukturované kabeláže - sada

Tester na strukturované kabeláže, koaxiální kabely, telefonní kabely a USB kabely má tyto funkce: 1. mapování správnosti zapojení 2. měření délky vedení 3. tónový generátor Je vhodný do instalací s desítkami kabelů. Díky 8 kusům terminátorů se Vám m...

 

2 121 Kč  bez DPH

 

2 566 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock Kombinační sada kabelových držáků, 6 ks

Popis Tyto držáky kabelů značky Delock umožňují jasné a přehledné uspořádání odhalených kabelů. Jsou přilnavé a lze je snadno uchytit k jakémukoli hladkému povrchu, jako například k desce stolu nebo stěně a zase odstranit, aniž by zanechaly jakoukoli s...

 

138 Kč  bez DPH

 

167 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Čistící pero pro konektory MPO

Jednoduchý nástroj pro čištění optických konektorů MPO / MTP. Použití: Pero s čistící páskou pro snadné a rychlé vyčištění kontaktních ploch optických konektorů MPO. Vlastnosti: - automatické převíjení vlákna při stlačení pera - krytka pera slouží zár...

 

1 141 Kč  bez DPH

 

1 381 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice

This module by Delock can be used to extend an optical fiber. With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keystone patchpanel, face plate or surface-mount box. Specifikace • Connector: SC Simplex female > SC Si...

 

38 Kč  bez DPH

 

46 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Twinaxial Cable, 3 meters

P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G42BTDA

 

3 081 Kč  bez DPH

 

3 728 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SUPERMICRO 8-pin to 8-pin Ribbon Cable for SGPIO (Supports Up to 4 Drives)

 

106 Kč  bez DPH

 

128 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
CONRAD Sítový adaptér Voltcraft USPS-600, 3-12 V/DC, 600 mA

Síťový adaptér USPS můžete používat po celém světě. Je vhodný jako výměnný a náhradní síťový adaptér pro nejrůznější spotřebiče. Výstupní napětí lze nastavit v 7 stupních. Úspora energie v pohotovostním režimu je oproti běžným lineárním síťovým adaptér...

 

305 Kč  bez DPH

 

369 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
CONRAD Adaptér na českou zásuvku CZ, 141k

Adaptér pro zasunutí německého výrobku nebo zástrčky s bočními ochrannými kontakty (SCHUKO) do české zásuvky s nulovým kolíkem. Ochranný kontakt odpovídá české zásuvce.

 

118 Kč  bez DPH

 

143 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SUPERMICRO 70x2/50x2 cm 4 port external to internal IPASS for 847. 30AWG

 

1 378 Kč  bez DPH

 

1 667 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Breakout Cable, 1 meter

 

3 853 Kč  bez DPH

 

4 662 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Breakout Cable, 3 meters

 

5 150 Kč  bez DPH

 

6 232 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Breakout Cable, 5 meters

 

8 184 Kč  bez DPH

 

9 903 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Twinaxial Cable, 1 meter

 

2 558 Kč  bez DPH

 

3 095 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Twinaxial Cable, 5 meters

 

5 150 Kč  bez DPH

 

6 232 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Keystone Cat6A, STP, samozařezávací, stíněný

Keystone Cat6A, stíněný, zamozařezávací, 16mm Nejvyšší řada STP keystonů testovaná do 500MHz a splňující standardy CAT6A Vhodné pro vysokorychlostní Gigabové a 10Gbit sítě Robustní kovové provedení, pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG Samo...

 

90 Kč  bez DPH

 

109 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý

Samozařezávací KEYSTONE Cat5E - bílá barva vhodné pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG s rezervou splňuje parametry Cat5E dle standardu ANSI/TIA/EIA-568-A5 - vhodné pro Gigabit Ethernet k ukončení vodičů není potřeba speciální nástroj - stačí...

 

35 Kč  bez DPH

 

43 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Keystone Cat6, STP, samozařezávací, stíněný

Keystone Cat6, stíněný, zamozařezávací vhodné pro vysokorychlostní Gigabitové sítě robustní kovové provedení, pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem...

 

78 Kč  bez DPH

 

94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílý

Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílá barva vhodné pro vysokorychlostní Gigabitové sítě pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem keystonu do záře...

 

43 Kč  bez DPH

 

52 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock External Enclosure M.2 SSD 42 mm > SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ female

Hliníková skříň od Delocku umožňuje instalaci M.2 SSD ve formátu 2242 a 2230, Který může být připojen přes USB k PC nebo notebooku. Specifikace • Konektor: externí: 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ samice interní: 1 x 67 pin M...

 

845 Kč  bez DPH

 

1 022 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

93

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 935

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.