0
Košík je prázdný
0

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m
     
    Výrobce
    Digitus
    Kód

    S-332381

    Part No.

    DK-2912-01

    Vaše cena bez DPH
    122 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    148 Kč
    Záruka
    2 Roky
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC

      Best performance and link quality for your network.

      Duplex cable
      LSOH
      Connector with ceramic ferrule
      Cable diameter 3 mm
      Single packed with test-report
      Connector 1: ST
      Connector 2: SC
      Cable type: I-VH 2E9/125µ
      Fiber class: OS2
      Mode: Singlemode
      Color cable: yellow
      Boot: single-color
      Fiber diameter: 9/125µ
      Length: 1 m
      Packaging: DIGITUS Polybag






      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA