0
Košík je prázdný
0

    Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, fialový, 1U, černý

    Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, fialový, 1U, černý
     
    Výrobce
    DeLock
    Kód

    S-DL3864

    Part No.

    66764

    Vaše cena bez DPH
    294 Kč
    Recyklační poplatek
    1.50 Kč , DPH:  21%  (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)
    Vaše cena  s RP*
    296 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    358 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

      Specifikace
      • Konektor:
       12 x SC Simplex samice >
       12 x SC Simplex samice
      • Pro Multimód optiku OM4
      • Keramická objímka
      • S prachovou záslepkou
      • Barva: fialová
      • K montáži do síťové skříně rozměru 10”, 1U
      • 12 portů se spojkami SC Simplex
      • Materiál pouzdra: kovová
      • Pouzdro barva: černá
      • Rozměry (DxŠxV): cca. 254 x 44 x 10 mm

      Obsah balení
      • 10” optický patch panel

      Balení
      • Box

      Produkt manažer:

      Petr Balvin,  +420 222 745 164,  petr.balvin@netfox.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail
      Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA