0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    PremiumCord Kabel USB 2.0, A-B, 3m - Pro připojení zařízení s USB konektorem (tiskárny, scannery, externí disky...) - Certifikováno pro USB 2.0 rychlost až 480Mbps - Dvojité stínění - Vodiče měděné 2xAWG28 + 2xAWG28 - Barva šedá - Délka kabelu: 3m

    27 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH

    Síťový napájecí adaptér 5V ~ 12V s konektorem USB C PD (Power Delivery) a USB A QC. Použití: Pro napájení zařízení, které používají jako zdroj napájení USB port. Umožňuje rychlejší nabíjení použitím technologie Power delivery (PD) a Quick Charge(QC) s ...

    246 Kč 

    bez DPH

    298 Kč 

    s DPH

    Úplně nový Magic Keyboard je skvělý doplněk iPadu Pro. Píše se na něm nejlíp ze všech klávesnic k iPadu. Má trackpad s novými možnostmi ovládání iPadOS a taky USB-C port na nabíjení iPadu Pro. Chrání ho zepředu i zezadu. iPad Pro se k plovoucí konzolov...

    7 217 Kč 

    bez DPH

    8 733 Kč 

    s DPH

    Genius PD-20ACP Napájecí adaptér s výkonem 20 W pro tablety a smartphony. Pro nabíjení zařízení jsou k dispozici konektory USB a USB-C . Adaptér podporuje protokoly rychlého nabíjení Power Delivery 3.0 a Quick Charge 3.0 . Nabízí také nabíjení dvou ...

    225 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    184 Kč 

    bez DPH

    223 Kč 

    s DPH

    Popis produktu: PP12-2M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 1 meters Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 1 meters 2xRJ45

    10 Kč 

    bez DPH

    13 Kč 

    s DPH

    Nový Apple Pencil pracuje s přesností do posledního pixelu a nejnižší latencí na trhu. Dokonale se hodí na kreslení, skicování, vybarvování, dělání poznámek i třeba anotování e-mailů. Přitom se chová přirozeně jako obyčejná tužka. Nový Apple Pencil má...

    3 503 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    2 875 Kč 

    bez DPH

    3 479 Kč 

    s DPH

    Nabíjecí a datový kabelu USB typu C pro napr. smartphony a tablety Premium jeans (denim) Type-C USB cable with metal connectors, 1 m, blue Perfect for connecting or charging smartphones, tablets, etc Gold plated connectors for a reliable connection S...

    55 Kč 

    bez DPH

    67 Kč 

    s DPH

    Anténní redukce - přechod mezi F konektorem a konektorem BNC. Použití: Přechod z konektoru F na PAL. Konektory: F(F) - BNC(M); Další informace: závit 3/8-32; Barva: stříbrná; Materiál: kov; Rozměry: průměr 14,5 x 28mm; Hmotnost výrobku: 10g; Počet v pr...

    16 Kč 

    bez DPH

    19 Kč 

    s DPH

    Vysoce kvalitní USB kabely standardu USB 2.0 HighSpeed, černá barva, stínění, pozlacené kontakty Parametry: PVC AWM 2725 28AWG/1P+24AWG/2C Tloušťka drátu 4,7mm (+/-1) Pozlacené kontakty 30"U

    70 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    53 Kč 

    bez DPH

    64 Kč 

    s DPH

    Patch kabel LYNX Cat5E, UTP - 10m, šedý Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Technické informace Kategorie: Cat5E Stínění: UTP Délka: 10 m Barva: šedý

    78 Kč 

    bez DPH

    94 Kč 

    s DPH

    Giga Channel MINI-JACK Cat6, UTP RJ45, černý

    229 Kč 

    bez DPH

    277 Kč 

    s DPH

    Výrobce: Netrack; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Počet portů: 1; Šířka: 49 mm; Výška: 65 mm; Hloubka: 25 mm; Čistá hmotnost: 32 g

    37 Kč 

    bez DPH

    45 Kč 

    s DPH

    SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp. Technologie SFP Modulu: 10 Gbps Rozhraní modulu: SFP+ Typ vlákna: Multimode

    379 Kč 

    s DPH

    Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
    265 Kč 

    bez DPH

    320 Kč 

    s DPH

    HP LaserJet Pro MFP 4102fdn Tato moderní tiskárna byla zkonstruována s ohledem na maximální produktivitu, dosahuje vysokých rychlostí a využívá spolehlivý hardware, díky čemuž umožňuje bezstarostné každodenní používání, takže se můžete víc soustředit...

    7 771 Kč 

    bez DPH

    9 403 Kč 

    s DPH

    3,5" SATA HDD HAT5300 FUNKCE - Podniková spolehlivost a odolnost: Pro náročná prostředí s nepřetržitým provozem, dimenzováno na MTTF 2,5 miliónu hodin a pracovní zátěže až 550 TB za rok - Technologie Persistent Write Cache: Minimalizuje pravděpodobnost...

    10 755 Kč 

    bez DPH

    13 013 Kč 

    s DPH

     
    • A

      Akce

    • D

      Doprodej

    • N

      Novinka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Velmi důležitý prod.

    • S

      Second hand

    • B

      Bazar (Rozbalené či použité zboží)

    • I

      INFOEMAIL

    • R

      Repasované zboží

    • S

      Sleva

    • V

      Vystaveno na prodejně

    • Š

      Špatně funguje

    • Sale

      - Prodejní
    • Ihned k odběru - je skladem

      Externě skladem - po objednání 1 až 5 dní

      Není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • AF*

      - Autorský fond bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)