Cisco WS-C2960XR-48FPS-I, 48xGig PoE 740W, 4x SFP

 
 
 
 
 
 
 
Cisco WS-C2960XR-48FPS-I, 48xGig PoE 740W, 4x SFP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

CISCO 

KódAT-510053
Part No.WS-C2960XR-48FPS-I
Dostupnost
Vaše cena bez DPH 99 820   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 99 822   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 120 784   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, IP Lite
 
 
 
 
 
  •  

Vysvětlivky značení dostupnosti zboží


- je skladem  |   - Externě skladem - po objednání do 48 hodin  |   - není skladem

Odkaz na obecné informace o nákupech na www.netfox.cz

 

Související produkty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-in module 1310 nm

 

9 953 Kč  bez DPH

 

12 043 Kč  s DPH
k dispozici do 48 hodin 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příslušenství

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

 
 
 

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX stand...

 

5 051 Kč  bez DPH

 

6 111 Kč  s DPH
skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-in module 1310 nm

 

9 953 Kč  bez DPH

 

12 043 Kč  s DPH
k dispozici do 48 hodin 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příslušenství

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

 
 
 

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX stand...

 

5 051 Kč  bez DPH

 

6 111 Kč  s DPH
skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, IP Lite


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Rudolf Brodina, +420 222 745 160, rudolf.brodina@netfox.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 935

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.