Cisco WS-C2960X-48LPD-L,48xGigE PoE 370W,2x10GSFP+

 
 
 
 
 
 
 
Cisco WS-C2960X-48LPD-L,48xGigE PoE 370W,2x10GSFP+
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobce

CISCO 

KódAT-51760
Part No.WS-C2960X-48LPD-L
Dostupnost
Vaše cena bez DPH 68 340   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Rozbočovač / přepínač hub a jiné síťové prvky)   
Vaše cena s RP* 68 342   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 82 693   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka36 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cisco WS-C2960X-48LPD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports ...
 
 
 
 
 
  •  

Vysvětlivky značení dostupnosti zboží


- je skladem  |   - Externě skladem - po objednání do 48 hodin  |   - není skladem

Odkaz na obecné informace o nákupech na www.netfox.cz

 

Související produkty

 
 
 
 
 
 
 
 

Příslušenství

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

 
 
 

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX stand...

 

4 793 Kč  bez DPH

 

5 799 Kč  s DPH
není skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-in module 1310 nm

 

9 444 Kč  bez DPH

 

11 427 Kč  s DPH
není skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příslušenství

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

 
 
 

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX stand...

 

4 793 Kč  bez DPH

 

5 799 Kč  s DPH
není skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1000BASE-LX/LH SFP MMF / SMF Gigabit Interface Converter Rozhraní: SFP Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Plug-in module 1310 nm

 

9 444 Kč  bez DPH

 

11 427 Kč  s DPH
není skladem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Cisco WS-C2960X-48LPD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z Plně duplexní režim • Ano Agregace spojení • Ano Broadcast storm control • Ano Mezní poměr • Ano DHCP server • Ano IGMP pozorování • Ano Auto MDI/MDI-X • Ano Protokol větvícího se stromu (STP) • Ano Podpora 10G • Ano Podpora VLAN • Ano PŘENOS DAT Kapacita přepínání • 216 Gbit/s Počet VLANs • 1023 Podpora pro Jumbo Frames • Ano BEZPEČNOST Access Control List (ACL) • Ano SSH/SSL podpora • Ano HMOTNOST A ROZMĚRY Šířka • 445 mm Hloubka • 368 mm Výška • 45 mm Hmotnost • 5.8 kg NAPÁJENÍ Vstupní střídavé napětí • 100-240 V Frekvence vstupního střídavého napětí • 50/60 Hz Spotřeba elektrické energie • 61.2 W Podpora redundantního napájení (RPS) • volitelný Počet napájecích článků • 1 Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • Ano Počet portů Power over Ethernet (PoE) • 24 Total Power over Ethernet (PoE) budget • 370 W TECHNICKÉ DETAILY Instalace do racku • Ano Stohovatelné • Ano Zabudovaný procesor • APM86392 Frekvence procesoru • 600 MHz Barva • černá Hlučnost • 57 dB OSVĚDČENÍ Bezpečnost • UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1 PAMĚŤ Vnitřní paměť • 512 MB Typ paměti • DRAM Paměť Flash • 128 MB PROVOZNÍ PROSTŘEDÍ Provozní rozsah teplot (T-T) • 5 - 40 °C Rozsah teplot při skladování (T-T) • -25 - 70 °C Doporučená provozní relativní vlhkost • 10 - 95 % Rozsah relativní vlhkosti při skladování • 10 - 95 % Provozní nadmořská výška • 0 - 3000 m Neprovozní nadmořská výška • 0 - 4000 m OSVĚTLENÍ / ALARMY LED indikátory • Ano LED kontrolka napájení • Ano


 

Obchodníci

 
 
 

Produkt manažer:

Martin Ptáček, +420 222 745 160, martin.ptacek@netfox.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Dotaz k tomuto produktu

 
 
 
Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 934

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.