Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

2

položky

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm The Plug and Play Fiber Connection The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Conver...

 

492 Kč  bez DPH

 

595 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-45%
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate Com...

 

462 Kč  bez DPH

 

558 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-54%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.