Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

25

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm The Plug and Play Fiber Connection The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Conver...

 

544 Kč  bez DPH

 

658 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base LX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km • 10/100/1000Base-TX to 1000Base...

 

2 257 Kč  bez DPH

 

2 730 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC) + zdroj

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km • 10/100/1000Base-TX to 1000Ba...

 

1 612 Kč  bez DPH

 

1 950 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Web Smart Fast Ethernet PoE Switch 16-port RJ45, Full Powered Rack Mount, 260W

• 16-Port 10/100BaseTX with PoE • PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port • Supported Standards: IEEE 802.3x Full-duplex and Flow Control, IEEE 802.3ad Trunk (Link Aggregation), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p...

 

4 512 Kč  bez DPH

 

5 459 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-44%
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Base-FX ...

 

1 027 Kč  bez DPH

 

1 242 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Base-FX...

 

1 217 Kč  bez DPH

 

1 472 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Base-FX ...

 

962 Kč  bez DPH

 

1 163 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX to...

 

1 815 Kč  bez DPH

 

2 196 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port , rack mout kit

N-Way switch 10/100 Mbit, čip Realtek, možnost montáže do 19" skříně Fast Ethernet N-Way Switch 16 Port 10/100MBIT 19"Rack Mount Realtek Chipset • IEEE 802.3 and IEEE 802.3u compatible • 20/200 MBit full duplex • Automatic speed and half/full duple...

 

900 Kč  bez DPH

 

1 088 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus DIGITUS 8-Port Fast Ethernet Switch with 4 PoE Ports , Rack mount, 65W

Poe řešení pro malé sítě 8-portový switch se čtyřmi PoE Porty DIGITUS 8-Port Fast Ethernet Switch with 4 PoE Ports •8-Port 10/100BaseTX with 4-Port PoE •PoE Power Output 48V/DC, max. 15.4W per Port •Maximum Power Consumption 65 Watts •Supported Stand...

 

2 271 Kč  bez DPH

 

2 747 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port , rack mout kit

deal for sharing workgroups with multiple high-speed servers! DIGITUS Fast Ethernet Switch N-Way 16-port, 10/100 Mbps, 16x RJ45, Desktop Version Rack Mount Kit Included Ideal for sharing workgroups with multiple high-speed servers! 16 RJ45 ports Up ...

 

798 Kč  bez DPH

 

965 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, Up to 0.5km

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter - The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber ...

 

1 667 Kč  bez DPH

 

2 016 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-33%
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km

The perfect converter solution for various fiber media Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent reliability 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX Connectors: 1x RJ45, 1x SC duplex Distance up to 10km Wavelength: 1310nm...

 

1 755 Kč  bez DPH

 

2 123 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-41%
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excel...

 

765 Kč  bez DPH

 

925 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •1...

 

765 Kč  bez DPH

 

925 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •10/100Base-TX to 100Base-FX •Connector...

 

641 Kč  bez DPH

 

775 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80km - bez SFP modulu

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. •Transforms wire based network media to fiber optic •High quality and excellent reliability •Connectors: 1x RJ45, 1x SFP •Distance up to 80km •Auto...

 

1 317 Kč  bez DPH

 

1 593 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Gigabit Switch N-Way 16-port, 10/100/1000 Mbps, 16x RJ45, Desktop včetně rack Mount Kitu

DIGITUS Gigabit Switch N-Way 16-port, 10/100/1000 Mbps, 16x RJ45, Desktop Version Rack Mount Kit Include 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch Compliant to the network standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3x Provides...

 

2 493 Kč  bez DPH

 

3 016 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate Com...

 

485 Kč  bez DPH

 

586 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U

The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis let's you host up to 14 Media Converters in y...

 

3 194 Kč  bez DPH

 

3 864 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-24%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

25

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.