Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové prvky

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

622

položek

32

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 1m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 1m B Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: ...

 

38 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 1m

Optický patchkabel SC/SC - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 1m [ENG] Optical patchcable SC/SC - multimode - 62.5/125 - 1Gbit/s

 

157 Kč  bez DPH

 

190 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, šedý 15m

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 15 M, AWG 26/7 Color grey,Pantone coolgray 4c Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on bo...

 

153 Kč  bez DPH

 

185 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, bílý 1m

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 1 M, AWG 26/7 Color white, similar RAL9003 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot ...

 

33 Kč  bez DPH

 

40 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 30m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 30m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před zl...

 

126 Kč  bez DPH

 

152 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď,šedý 5m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď,šedý 5m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT...

 

101 Kč  bez DPH

 

122 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

Optický patchkabel ST/SC - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 1m [ENG] Optical patchcable ST/SC - multimode - 62.5/125 - 1Gbit/s

 

155 Kč  bez DPH

 

188 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus CAT 6 Patch Cable, S-FTP, AWG 27/7, LSOH, Měď, červený 2m

Digitus CAT 6 Patch Cable, S-FTP, AWG 27/7, LSOH, Měď, červený 2m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: ...

 

61 Kč  bez DPH

 

74 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: SC Cable type: I-VH 2G62,5/125µ F...

 

133 Kč  bez DPH

 

161 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable,S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 2m

Digitus Patch Cable,S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, šedý 2m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT...

 

53 Kč  bez DPH

 

64 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable,S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 2m

Digitus Patch Cable,S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, zelený 2m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: C...

 

64 Kč  bez DPH

 

77 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 1m

Optický patchkabel ST/ST - multimode - 62.5/125 síla vlákna - rychlost až 1Gbit/s - délka 1m [ENG] Optical patchcable ST/ST - multimode - 62.5/125 - 1Gbit/s

 

155 Kč  bez DPH

 

188 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus 6U 10" nástěnná skříň, béžová RAL 7035, skleněné dveře

10" (úzká) skříň pro nástěnnou montáž, výška 6U, barva béžová RAL7035 rozměry 315*310*335 mm DIGITUS 254mm (10") 6U wall mount cabinet Stable housing for wall or standing installation of 1.1mm thick steel sheet Attractive, assembly-friendly housing f...

 

1 194 Kč  bez DPH

 

1 444 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-59%
 
 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch kabel, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 3m, 1ks

Digitus Ecoline Patch kabel, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý 3m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před zlo...

 

31 Kč  bez DPH

 

37 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
-90%
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: C...

 

44 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 10m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 10m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: ...

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 10m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 10m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: ...

 

155 Kč  bez DPH

 

188 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, CAT 6 UTP, AWG 26, měď, černý 0,5m

DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable, Length 0.5 M, AWG 26/7 Color black, RAL9005 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Materi...

 

23 Kč  bez DPH

 

27 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
-32%
 
 
 
 
 
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6,AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 0,5m

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6,AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 0,5m Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Plugs with new design Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: ...

 

38 Kč  bez DPH

 

46 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý 2m, 1ks

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý 2m, 1ks Nová série Patch kabelů DIGITUS ® s přepracovanou zástrčkou je zpět na trhu. Ohebné ochranné pouzdro s ochranou pojistkou zabraňuje zaseknutí kabelu a tím chrání uzavírací páčku před zl...

 

22 Kč  bez DPH

 

26 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
-90%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

622

položek

32

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.