Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

145

položek

8

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL ES-105A 5-port 10/100Mbps desktop switch, 2xQoS (!)

ZyXEL ES-105A Díky vyspělé technologií přepínání vyvinul ZyXEL speciální sérii Desktop Ethernet Switchů s vyšší prioritou "VIP" portů, které jsou rezervované pro datově náročné aplikace. ES-105A rezervuje tři porty pro vysoké síťové požadavky, jako j...

 

246 Kč  bez DPH

 

297 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL ES-108A 8-port 10/100Mbps desktop switch, 3xQoS (!)

ES-108 (8port) je určený pro malé a domácí kanceláře, ES-108 podporuje automatické rozpoznávání rychlosti 10/100 Mbit/s na portech, umožňuje efektivní konektivitu k serverům, pracovním stanicím a jiným připojeným zařízením. Možnost Plug-and-Play instal...

 

348 Kč  bez DPH

 

420 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL GS-108B 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit desktop switch

ZyXEL GS-108B v2 Stolní switch s 8 porty pro gigabitový Ethernet ZyXEL GS-108B v2 propojuje síťová zařízení a domácí síť bleskovou gigabitovou rychlostí. Nově navržené porty QoS zaručují plynulý přenos u aplikací s vysokými nároky na šířku pásma, ja...

 

561 Kč  bez DPH

 

678 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hus...

 

8 022 Kč  bez DPH

 

9 706 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel IES-1000M - Šasi

Multi-service mini IP DSLAM chassis - AC power input

 

4 066 Kč  bez DPH

 

4 919 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage Report 25 devices

Centralized Network Reporting Software for 25 devices

 

18 630 Kč  bez DPH

 

22 542 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel Vantage Report 5 devices

Centralized Network Reporting Software for 5 devices

 

5 087 Kč  bez DPH

 

6 155 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2-year IDP ZyWALL USG 1000

 

10 230 Kč  bez DPH

 

12 378 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2-year Bluecoat Content filtering ZyWALL USG 1000

 

32 160 Kč  bez DPH

 

38 914 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 25 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

3 642 Kč  bez DPH

 

4 407 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 5 to 25 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

2 920 Kč  bez DPH

 

3 533 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 5 to 50 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 1000

 

6 529 Kč  bez DPH

 

7 900 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard VPN 2 to 5 tunnels for ZyWALL USG 100

Typ příslušenství: Aktivační licence k firewallům a routerům

 

635 Kč  bez DPH

 

768 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2 to 10 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 200

 

1 535 Kč  bez DPH

 

1 857 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2-year Antivir ZyXEL for ZyWALL USG 1000

 

11 555 Kč  bez DPH

 

13 982 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km

 

1 933 Kč  bez DPH

 

2 338 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL MES-3728 Metro Access switch, L2+, 24x 10/100, 2x gigabit/SFP, 2x SFP, dual AC/DC power, -25°+70°C

Metro Access switch, L2+, 24x10/100Mbps + 2 Gigabit combo (open SFP/RJ45) + 2 Gigabit open SFP ports, dual AC/DC power, -25°+70°C; Provedení: Rack mounted 19" Technologie: Fast Ethernet + Gigabit uplink Management: Web Management: SNMP/RMON Maximální p...

 

11 432 Kč  bez DPH

 

13 832 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL MGS-3712F Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 4x gigabit/SFP, 8x SFP, dual AC/DC power, -25°+70°C

Metro Aggregation Gigabit switch, L2+, 4 Gigabit combo (open SFP/RJ45) + 8x Giagbit open SFP ports, dual AC/DC power, -25°+70°C

 

17 242 Kč  bez DPH

 

20 862 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX

 

1 165 Kč  bez DPH

 

1 409 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL EM-422 2-port 10Gb/s XFP slot modul for XGS-45xx

 

18 132 Kč  bez DPH

 

21 939 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

145

položek

8

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.