Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

144

položek

8

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Zyxel GS2210-24 28-port Managed L2+ Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

 

7 844 Kč  bez DPH

 

9 491 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS2210-8 10-port Managed L2+ Gigabit Switch, 8x gigabit RJ45, 2x gigabit RJ45/SFP

10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, Green (802.3az), IPv6, fanless

 

3 316 Kč  bez DPH

 

4 012 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 1-year IDP for ZyWALL USG 50

 

1 086 Kč  bez DPH

 

1 313 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2-year IDP for ZyWALL USG 50

 

1 827 Kč  bez DPH

 

2 210 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL PoE12-HP PoE+ Single-port Power over Ethernet Injector, 802.3at (30W)

 

922 Kč  bez DPH

 

1 115 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS-105S 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS

Stolní multimediální switch Gigabit Ethernet s 5 porty Spolehlivé streamování multimediálních dat a online hraní díky QoS portů s 3 úrovněmi priority Dvojbarevné LED kontrolky a pro indikaci stavu portů Ethernet Plug-and-play, stylová konstrukce pro d...

 

437 Kč  bez DPH

 

528 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL GS-108S 8-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 4 QoS ports (2port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop; Provedení: Desktop Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Ne Maximální počet portů: 8 Rozšiřitelnost: Ne Funkce PoE po por...

 

557 Kč  bez DPH

 

673 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL ES-4124 24-port 10/100 Managed L3 Switch, 2x gigabit RJ45, 2x gigabit RJ45/SFP

L3 advanced routing protocols, OSPF & RIP Multilayer-aware (L2/L3/L4) ACL for security protection and traffic optimization IGMPv3, DVMRP, MVR High redundancy and resilient architecture with RSTP, VRRP& port trunking Port security and enhanced 802.1...

 

11 862 Kč  bez DPH

 

14 352 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS1100-8HP 8-port Gigabit Ethernet PoE Switch, 4 porty PoE 802.3at, 75W pro PoE, fanless

Neblokující konstrukce (přenos dat s wire-speed charakteristikou) Podpora Auto MDI/MDI-X Kompatibilní s IEEE 802.3az Bez ventilátoru pro tichý chod Podpora IEEE 802.3x Flow control Podpora IEEE 802.1p CoS Podpora Jumbo rámců až do 9K bytů 8 gigabitový...

 

2 030 Kč  bez DPH

 

2 456 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL iCard 2-year Cyren Content Filtering for ZYWALL USG 1000

 

27 910 Kč  bez DPH

 

33 771 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

 

3 144 Kč  bez DPH

 

3 804 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL MES3500-24F 28-port Managed L2+ Switch, 24x 10/100 SFP, 4x gigabit RJ45/SFP

 

11 812 Kč  bez DPH

 

14 292 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-25%
 
 
 
 
 
Zyxel GS3700-24 28-port Gigabit L2+ Managed Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit SFP

28-port Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, Option: redundant hotswap power supply, Green (802.3az), 19" rackmount • Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) feature se...

 

24 772 Kč  bez DPH

 

29 974 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS3700-24HP 28-port Gigabit L2+ Managed PoE Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit SFP, 802.3at, 460W

28-port Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, PoE (802.3at), Total PoE power budget 460W (1xPS)/1000W (2xPS, not in price), Option: redundant hotswap power su...

 

30 442 Kč  bez DPH

 

36 834 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS3700-48 52-port Gigabit L2+ Managed Switch, 48x gigabit RJ45, 4x gigabit SFP

52-port Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, Option: redundant hotswap power supply, Green (802.3az), 19" rackmount • Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) feature se...

 

31 072 Kč  bez DPH

 

37 597 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel GS3700-48HP 52-port Gigabit L2+ Managed PoE Switch, 48x gigabit RJ45, 4x gigabit SFP, 802.3at, 460W

52-port Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, PoE (802.3at), Total PoE power budget 460W (1xPS)/1000W (2xPS, not in price), Option: redundant hotswap power su...

 

38 452 Kč  bez DPH

 

46 526 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel XGS3700-24 28-port Gigabit L2+ Managed Switch, 24x gigabit RJ45, 4x 10G SFP+

28-port Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, Option: redundant hotswap power supply, Green (802.3az), 19" rackmount • Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) feature set w...

 

32 102 Kč  bez DPH

 

38 843 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel XGS3700-24HP 28-port Gigabit L2+ Managed PoE Switch, 24x gigabit RJ45, 4x 10G SFP+, 802.3at, 460W

28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, PoE (802.3at), Total PoE power budget 460W (1xPS)/1000W (2xPS, not in price), Option: redundant hotswap ...

 

39 652 Kč  bez DPH

 

47 978 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel XGS3700-48 52-port Gigabit L2+ Managed Switch, 48x gigabit RJ45, 4x 10G SFP+

52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, Option: redundant hotswap power supply, Green (802.3az), 19" rackmount • Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) fe...

 

38 282 Kč  bez DPH

 

46 321 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel XGS3700-48HP 52-port Gigabit L2+ Managed PoE Switch, 48x gigabit RJ45, 4x 10G SFP+, 802.3at, 460W

52-port Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static and policy-based routing, VRRP, ECNP, PoE (802.3at), Total PoE power budget 460W (1xPS)/1000W (2xPS, not in price), Option: redundant hotswap power suppl...

 

49 602 Kč  bez DPH

 

60 018 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

144

položek

8

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.