Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

6

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

Gigabitová rychlost a flexibilita Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. Malá velikost a vysoká hus...

 

7 733 Kč  bez DPH

 

9 356 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km

 

1 901 Kč  bez DPH

 

2 300 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX; Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly

 

1 391 Kč  bez DPH

 

1 683 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL XFP-LR 10G XFP modul, Long range (10km)

 

23 082 Kč  bez DPH

 

27 929 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

 

3 091 Kč  bez DPH

 

3 740 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

 

6 120 Kč  bez DPH

 

7 405 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.