Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

9

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco MGBSX1, gigabit ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver, 550m

Cisco Small Business MGBSX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base SX - LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC)) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GB...

 

1 936 Kč  bez DPH

 

2 342 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco GBIC Module 1000Base-LX Long Haul

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

5 538 Kč  bez DPH

 

6 700 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco MGBLH1, gigabit ethernet LH Mini-GBIC SFP transceiver, 40km

Cisco Small Business MGBLH1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base LH - LC až 40km Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business MGBLH1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (...

 

3 865 Kč  bez DPH

 

4 676 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco IEM-3000-8TM=, Expansion Module, 8 10/100

• Expansion module for Cisco IE-3000-4TC-E and Cisco IE-3000-8TC switches • 8 10/100 TX ports

 

16 802 Kč  bez DPH

 

20 330 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco IEM-3000-8FM=, Expansion Module, 8 100FX

• Expansion module for Cisco IE-3000-4TC-E and Cisco IE-3000-8TC switches • 8 100 FX ports

 

34 812 Kč  bez DPH

 

42 122 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco PWR-IE3000-AC=, Expansion power module

• Expansion power module for Cisco IE-3000-4TC-E and Cisco IE-3000-8TC switches • Supports 110/220VAC and 90-300VDC (base switches support 18VDC-60VDC)

 

5 568 Kč  bez DPH

 

6 737 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical transceiver is based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard and Fiber Channel FC-PI and provides a quick and reliable interface for the GE/FC application...

 

7 752 Kč  bez DPH

 

9 379 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Trans, MFEBX1

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 100BASE-BX-20U Vzdálenost • Do 20 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) • LC

 

3 806 Kč  bez DPH

 

4 605 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco Gigabit Ethernet BX SFP modul, MGBBX1

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! SPECIFIKACE Médium • Single módové vlákno (SM) Aplikace • 1000BASE-BX-20 Vzdálenost • Do 10 km Vlnová délka (Wavelength) • 1310 nm Konektor(y) • LC

 

5 190 Kč  bez DPH

 

6 279 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.