CISCO

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie CISCO

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

837

položek

42

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco MGBSX1, gigabit ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver, 550m

Cisco Small Business MGBSX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base SX - LC Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC)) Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GB...

 

2 141 Kč  bez DPH

 

2 590 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco VPN Router RV042, 4xLAN 10/100 + 2xWAN

Cisco RV042 -router, switch, 4 porty Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových zařízení. Se směrovači Cisco Small Business můžete informace vyměňovat bezpečně. Všechny routery Cisco Small Bu...

 

3 569 Kč  bez DPH

 

4 318 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco VPN Router RV082, 8xLAN 10/100 + 2xWAN

Cisco RV082 - router, switch, 8 porty Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových zařízení. Se směrovači Cisco Small Business můžete informace vyměňovat bezpečně. Všechny routery Cisco Small B...

 

6 830 Kč  bez DPH

 

8 264 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Linksys/Cisco PA100, Adaptér 5V/2A pro Linksys a Cisco VoIP produkty

Cisco PA100 - Síťový adaptér pro Cisco a Linksys VoIP produkty; Technické specifikace: Popis zařízení; Linksys PA100 - síťový adaptér; Typ zařízení; Síťový adaptér; Lokalizace; Evropa; Požadované napětí; AC 100-240 V ( 50 - 60 Hz; Poskytované napětí; 5...

 

254 Kč  bez DPH

 

307 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco switch SRW208G, 8x10/100+1xGE/SFP, WebView, SNMP

Provedení: Desktop Technologie: Fast Ethernet 10/100Mbps Management: SNMP/RMON Maximální počet portů: 8 Rozšiřitelnost: Ano Funkce PoE po portech (Power over Ethernet): Ne; >>> Pro další popis produktu klikněte zde. <<<

 

3 751 Kč  bez DPH

 

4 538 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-33%
 
 
 
 
 
Cisco 7920 Series Power Supply for Central Europe (CE)

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

781 Kč  bez DPH

 

945 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Handset for 7900 series phones

další  Telefony, Faxy; Mobilní telefony; Pevné telefony a vysílačky; Příslušenství;

 

298 Kč  bez DPH

 

361 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Handset cord for 7900 series phones

další  Telefony, Faxy; Mobilní telefony; Pevné telefony a vysílačky; Příslušenství;

 

159 Kč  bez DPH

 

192 Kč  s DPH

 

2.00  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco GBIC Module 1000Base-LX Long Haul

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

4 970 Kč  bez DPH

 

6 013 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
19in RackMount for Catalyst 3560, 2960, ME-3400

19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch

 

1 199 Kč  bez DPH

 

1 450 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-17%
 
 
 
 
 
Cisco MGBLH1, gigabit ethernet LH Mini-GBIC SFP transceiver, 40km

Cisco Small Business MGBLH1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base LH - LC až 40km Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Small Business MGBLH1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení Transceiver modul SFP (...

 

4 290 Kč  bez DPH

 

5 190 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco switch SF200-24, 24x10/100+2xGE/SFP Smart Switch, VLAN

Cisco SF 200-24 switch - 24x 10/100 + 2xGE/SFP sdílené, RMON Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito...

 

3 393 Kč  bez DPH

 

4 105 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
2.4 GHz, 2.2 dBi Dipole Antenna w/ RP-TNC

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

350 Kč  bez DPH

 

424 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
ASA 5505 Appliance with SW, 10 Users, 8 ports, 3DES/AES

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

8 416 Kč  bez DPH

 

10 183 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
ASA 5505 Appliance with SW, 50 Users, 8 ports, 3DES/AES

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

11 942 Kč  bez DPH

 

14 449 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 6-Ports(GBIC) (Spare)

Cisco 6-port GBIC Ethernet Switch Module (B). Přenos dat: 1 Gbit/s. Připojení sítě: Ethernet/Fast-Ethernet, IEEE 802.3. Management vlastnosti: Unmanaged. Protokol: Gigabit Ethernet. Možnosti propojení: 1000Base-X. Hmotnost a rozměry: 366 x 267 x 44 mm,...

 

46 602 Kč  bez DPH

 

56 388 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 6x06 Rack Mount Kit and Cable Organizer, Spare

 

1 517 Kč  bez DPH

 

1 835 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Catalyst 6x09 Rack Mount Kit and Cable Organizer, Spare

 

1 996 Kč  bez DPH

 

2 415 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)

GBIC optický modul 1000Base-ZX (SM vlákno, SC konektory), dosah až 70km (vlákno 9/125micro m). WS-G5487. Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Int...

 

61 552 Kč  bez DPH

 

74 477 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 10/100 Auto Module, 48-Ports (RJ-45) (Spare)

Cisco catalyst 4000 10 100 Auto Module 48-Ports RJ-45. Připojení sítě: 0.1 Gbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, bus, UTP

 

84 662 Kč  bez DPH

 

102 440 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

837

položek

42

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.