Moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

31

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Allied Telesis AT-SPLX 1000LX (LC) SFP, 10km optical module

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-...

 

2 132 Kč  bez DPH

 

2 579 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 500m 850nm 1000Base-SX Small Form Pluggable - Hot Swapp

The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-...

 

1 373 Kč  bez DPH

 

1 661 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX SM module 15km AT-A45/SC-SM15

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

12 412 Kč  bez DPH

 

15 018 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX SM module SC AT-A45/SC

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

3 960 Kč  bez DPH

 

4 791 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis neosazený GBIC module AT-A47

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

3 875 Kč  bez DPH

 

4 688 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis stacking kit AT-STACKM

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

4 558 Kč  bez DPH

 

5 515 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 1000T GBIC 100m AT-G8T

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

2 981 Kč  bez DPH

 

3 606 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architecture * Plu...

 

1 737 Kč  bez DPH

 

2 101 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-57%
 
 
 
 
 
Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

6 904 Kč  bez DPH

 

8 353 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 40km AT-SPLX40

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

50 632 Kč  bez DPH

 

61 264 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP 80km AT-SPZX80

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

65 372 Kč  bez DPH

 

79 100 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX (LC) SFP MM 2km AT-SPFX/2

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

1 521 Kč  bez DPH

 

1 840 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-SPFX/15

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infr...

 

2 921 Kč  bez DPH

 

3 534 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis stacking module AT-STACKXG

Stacking module for AT-9400 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable included AT-STACKXG Product Information * Allows multiple switches to be stacked into one virtual switch

 

9 139 Kč  bez DPH

 

11 058 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR020

PIC (Plug-in-Cards) karta do NSM modulu s jedním PRI ISDN rozhraním, AT-AR020.

 

8 321 Kč  bez DPH

 

10 068 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR021S

Basic Rate ISDN (S) Port Interface Card (PIC), 1 BRI port w/ integrated NT-1, supports 2 channels each at 64Kbps; AR400/700 Series Routers and AR040 NSM

 

2 736 Kč  bez DPH

 

3 310 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR023

PIC (Plug-in-Cards) karta do NSM modulu s jedním synchronním portem 2Mb/s, AT-AR023.

 

2 964 Kč  bez DPH

 

3 586 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR024

PIC (Plug-in-Cards) karta do NSM modulu s čtyřmi asynchronními porty 115 kb/s, AT-AR024.

 

3 163 Kč  bez DPH

 

3 827 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR027

PIC, VoIP FXS for AT-AR400 series, AR700 series and Rapiers with WAN interface

 

7 588 Kč  bez DPH

 

9 181 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Allied Telesis AT-AR040

NSM (Network Services Module) modul pro 4 PIC karty, AT-AR040.

 

8 659 Kč  bez DPH

 

10 477 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

31

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.