Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

17

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Repotec Switch 5x10/100, desktop, plast

Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď - Podpora Full-duplex provozu - Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI-X - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem ...

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov

Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 139x66x22 (š x h x v) - FCC ...

 

208 Kč  bez DPH

 

251 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 8x10/100, desktop, plast

Switch 8x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem 9V - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 160x83x26 (š x ...

 

226 Kč  bez DPH

 

273 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 8x10/100, desktop, kov

Switch 8x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem 9V - Spotřeba 2.6W max - Vyhovuje standardům 100Base-TX, IEE...

 

242 Kč  bez DPH

 

292 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 16x10/100, desktop, kov

Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps - Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres - LED diody pro...

 

567 Kč  bez DPH

 

685 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 16x10/100, 19", kov

Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení 19" k montáži do rozvaděče - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps - Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres - LED diody pr...

 

559 Kč  bez DPH

 

676 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 24x10/100, 19", kov

Switch 24x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení 19" určené k montáži do rozvaděče - Podpora Full-duplex provozu - Každý port automaticky detekuje křížený kabel (MDI, MDI-X) - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800...

 

775 Kč  bez DPH

 

937 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)

REPOTEC Fast Ethernet přepínač (konvertor) z metaliky na optiku RP-110TMT Fast Ethernet přepínač 1x10/100Base-TX na 1x 100Base-FX (ST) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xST (optika), 1x RJ45 (metalika) Napájecí ...

 

770 Kč  bez DPH

 

931 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika) Přijímač: optika singlemode s vlnovou délkou 1300nm Dél...

 

1 192 Kč  bez DPH

 

1 442 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)

1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor Chassi Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenosovou rychlostí 10/100Mbps nebo 1000Mbps Do konve...

 

714 Kč  bez DPH

 

863 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec USB over IP Server (1xUSB2.0, 1xTP 10/100)

RP-UBI210 1-USB 2.0 Port USB over IP Server The Network USB over IP Server enhances capability by letting you place your USB devices at convenient locations directly on the Ethernet network. It’s designed to connect your USB printers, MFP, and ...

 

815 Kč  bez DPH

 

986 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec průmyslový switch 5x10/100, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černý

Průmyslový switch 5x10/100 Base-TX, vhodné na DIN lištu, IP30 Provedení kovdesktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď Podpora Full-duplex provozu Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI/MDI-X Přepínací kapacita 1Gbps M...

 

1 409 Kč  bez DPH

 

1 704 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 8x10/100/1000, desktop, plast

Switch 8x10/100/1000 Base-TX, NWay auto-detekce Provedení desktop, plastové provedení Podpora Full-duplex provozu, detekce křížení MDI/MDI-X Buffer Memory: 1Mbit Podpora half duplex a flow controll (IEEE 802.3x) Store-and-forward architektu...

 

480 Kč  bez DPH

 

580 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kov

Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 1000BaseT) Podpora TP interface Auto MDIX pro auto TX/RX swap Autom...

 

1 755 Kč  bez DPH

 

2 123 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Gigabit Switch 16x1000BaseT, bez ventilátoru, 10", 19", kov

Repotec Gigabit Switch 16x1000BaseT, Fanless, 19",kov ** model vez ventilátorů - vhodný i do kanceláří ** v balení plechy pro montáž do 19" rozvaděče, je vhodný i do 10" racku Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100Mbps (full duplex pro 100...

 

1 355 Kč  bez DPH

 

1 639 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, bez ventilátoru, 19", management

Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, Fanless, 19", management SNMP/WEB Spravovatelný switch bez ventilátorů* 24x 10/100/1000 Base-T RJ45, 4x SFP 1000Mbps, DB9 console port Full/Half-Duplex na každém portu při 10/100/1000 Mbps Podp...

 

3 032 Kč  bez DPH

 

3 668 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)

Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený) Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenosovou rychlostí 10/100Mbps nebo 1000Mb...

 

848 Kč  bez DPH

 

1 025 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.