Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

30

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Edimax 5x 10/100Mbps Switch, Desktop

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3u - 100BaseTX; Velikost adresní tabulky MAC: 100; Kapacita (p...

 

145 Kč  bez DPH

 

175 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 5x 10/100 Switch, 4x PoE+ ports, ext. power, 802.3af/at,55W budget (30W/p

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+...

 

924 Kč  bez DPH

 

1 117 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 26 Port Fast Ethernet switch 16xPoE+, 8xFast Ethernet + 2xGb Combo

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks, 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitor...

 

5 307 Kč  bez DPH

 

6 421 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8port Gigabit PoE+Web Smart Switch

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 SZT; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní; ...

 

3 029 Kč  bez DPH

 

3 664 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch + 2x Gigabit SFP slot

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 SZT; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 2 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u -...

 

1 795 Kč  bez DPH

 

2 171 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8 Port Fast Ethernet PoE+ Web-Smart Switch + 2xGb

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 SZT, 8 SZT; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 SZT; Management, monit...

 

2 680 Kč  bez DPH

 

3 242 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contro...

 

174 Kč  bez DPH

 

210 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8-Port 10GbE Web Smart Switch

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: 10GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ne; Počet portů 10GBaseT (RJ45): 8 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port; Management, monitoring a konfi...

 

11 512 Kč  bez DPH

 

13 929 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX SFP MiniGBIC LC MM module, 850n

multimódový kabel 62.5,125 nm nebo 50,125 nm. Dosažitelná vzdálenost je až 220 m pro kabel 62.5,125 nm a až 550 m pro kabel 50,125 nm . Třída produktu: Moduly do přepínačů; Počet portů 1000BaseSX (LC): 1 ks; Part number MG-1000AMA; Wavelength 850 nm; M...

 

721 Kč  bez DPH

 

872 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 131

SFP (Small Form Pluggable) transceiver pro optický multimódový kabel. Dosažitelná vzdálenost je 2 km. Třída produktu: Moduly do přepínačů; Doplňující informace: 1000Base-SX+/MLX1/SX2; Part number MG-1000AMB; Wavelength 1310 nm; Media NMF; Pout (dBm) -1...

 

1 684 Kč  bez DPH

 

2 037 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEE...

 

3 169 Kč  bez DPH

 

3 834 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multim...

 

841 Kč  bez DPH

 

1 017 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - ST; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multim...

 

841 Kč  bez DPH

 

1 017 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contr...

 

733 Kč  bez DPH

 

886 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 24 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contr...

 

876 Kč  bez DPH

 

1 059 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT...

 

1 446 Kč  bez DPH

 

1 749 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8x 10/100/1000Mbps PoE+ Switch, 802.3at/af, 150W budget (30W/port)

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT...

 

2 575 Kč  bez DPH

 

3 115 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8x 10/100Mbps Switch, 4x PoE+ ports, 802.3at/af, 80W budget (30W/port)

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3af - Power over...

 

1 210 Kč  bez DPH

 

1 463 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16x 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Desktop, Power Saving, Black,Compact

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contr...

 

504 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8x 10/100 PoE+ Switch, 802.3at/af, 150W budget (30W/port)

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3af - Power over...

 

2 096 Kč  bez DPH

 

2 536 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

30

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.