DeLock

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Keystone Module IEC plug > F jack

Tento modul od Delocku může být použit pro připojení anténího kabelu s F-konektorem a IEC-konektorem (koax). S těmito standarzovanými rozměry může být použit pro snadnou montáž např. do Keystone patchpanelů, čelních panelů a nebo montážních boxů na omí...

 

50 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock 3.5” Front Panel > 2 x USB 3.0 + HD-Audio

Tento čelní panel od Delocku může být nainstalován do volné 3.5” pozice počítače. To má dva USB 3.0 a dva HD-audio porty. Propojovací kabely pro připojení interně k základní desce. Specifikace • Konektor: externí: 2 x USB 3.0 Typ-A samice 1 x 3,5...

 

339 Kč  bez DPH

 

410 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Vázací pásky na suchý zip D 10 m x Š 13 mm oválné šedá

Popis Tyto kabelové vázací pásky na suchý zip od Delocku můžete využít k prostorově úspornému sdružování jednotlivých kabelů, drátů a trubek. Kabelové oválné vázací pásky lze snadno zkrátit na požadovanou délku. Tyto stahovací pásky na suchý zip mohou...

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Flash Modul SATA 6 Gb/s 32 GB vertical SLC

Delock SATA 6 Gb/s Flash modul se díky své malé velikosti a vysoké odolnosti proti nárazům ideálně hodí pro použití v mobilních zařízeních, jako IPC a měřicích systémech, jakož i pro digitální značení rozsahu. Modul podporuje SATA 6 Gb/s standard a je ...

 

7 015 Kč  bez DPH

 

8 488 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 

204.27  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone modul Stereo jack 3.5 mm samice> Stereo jack 3.5 mm samice, pozlacený

Tento modul od Delocku může být použit pro prodloužení např. stereo kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor Stereo jack 3.5 mm samice > Stereo j...

 

86 Kč  bez DPH

 

104 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel Stereo jack 3.5 mm 4 pin samec pravoúhlý > 3 x RCA (cinch) samec 1.5 m

Tento audio/video kabel od Delocku můžete použít k připojení videokamery k různým zařízením s video výstupem, jako je např.TV nebo projektor. Specifikace • Konektor: 1 x stereo jack 3.5 mm 4 pin samec, pravoúhlý > 3 x RCA (cinch) samec (červený, b...

 

35 Kč  bez DPH

 

43 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel EASY-USB 2.0-A samec > samec 1 m

Tento kabel od Delocku s EASY-USB samcem může být připojen do portu USB A samice v obou polohách. Takže konektor samce lze použít oboustranně a jde snadno zastrčit. Specifikace • Konektor: USB 2.0 typ A oboustranný samec oboustranný > samec • USB-A...

 

85 Kč  bez DPH

 

103 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel EASY-USB 2.0-A samec > samec pravoúhlý 1 m

Tento kabel od Delocku s EASY-USB samcem může být připojen do portu USB A samice v obou polohách. Takže konektor samce lze použít oboustranně a jde snadno zastrčit. Specifikace • Konektor: USB 2.0 typ A oboustranný samec oboustranný > samec pravoúh...

 

94 Kč  bez DPH

 

114 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Stahovací pásky barevné 150 mm verze C 85 ks

Tyto stahovací pásky od Delocku můžete použít pro svázání a prostorovou úspornost kabelů, vodičů a hadic. Kabelové pásky jsou v 5 různých barvách a nabízí tak lepší značení příležitosti a viditelnost. Specifikace • Délka: cca. 110 mm (včetně západky)...

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s •...

 

459 Kč  bez DPH

 

555 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm

Tento SFP modul od Delocku může být použit k rozšíření Gigabit switche s volným slotem SFP o rozhraní optického vlákna. Poznámka Na základě konkrétního projektu může být modul vyroben tak, aby byl kompatibilní se switchi od různých výrobců. Specifika...

 

459 Kč  bez DPH

 

555 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock SFP Modul 1000Base-T RJ45

Tímto Delock SFP modulem je možné rozšířit Gigabit switch s volným SFF slotem pomocí RJ45 rozhraní. • Pro měděné síťové kabely (Cat.5e, 100 m) • RJ45 samice • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s • 10/100/1000 Mbps s SGMII rozhraním • 1000 Mbps s SERD...

 

726 Kč  bez DPH

 

878 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Karta > 1 x Paralelní + Low profile

PCI karta Delock rozšiřuje vaše PC o jeden externí paralelní port. Umožňuje připojení zařízení jako jsou skenery, tiskárny apod. Specifikace • Konektor: externí: 1 x paralelní DB25 samice interní: 1 x 32-Bit PCI standard 2.3 • Chipsetem: Moschip •...

 

251 Kč  bez DPH

 

303 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel Mini SAS HD x 4 SFF 8643 samec > 4 x SATA 7 Pin samice 0.5 m

Tento SAS kabel od Delocku umožňuje propojení např. až 4 SATA disků s Mini SAS HD x 4 SFF 8643 ovladačem Specifikace • Konektor: 1 x Mini SAS HD x 4 SFF 8643 samec > 4 x SATA 7 pin samice • 6 Gb/s Serial Attached SCSI (SAS) specification • Cable Ga...

 

491 Kč  bez DPH

 

594 Kč  s DPH

 

2.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel Mini SAS HD x 4 SFF 8643 samec > 4 x SATA 7 Pin samice 1m

Tento SAS kabel od Delocku umožňuje propojení např. až 4 SATA disků s Mini SAS HD x 4 SFF 8643 ovladačem Specifikace • Konektor: 1 x Mini SAS HD x 4 SFF 8643 samec > 4 x SATA 7 pin samice • 6 Gb/s Serial Attached SCSI (SAS) specification • Cable Ga...

 

544 Kč  bez DPH

 

658 Kč  s DPH

 

2.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec > Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec 1 m

Tento SAS kabel od Delocku umožňuje propojení např. jednoho disku k Mini SAS HD x4 SFF 8644 ovladači. Specifikace • Konektor: Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec > Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec • 12 Gb/s Serial Attached SCSI (SAS) specification • Cable...

 

1 192 Kč  bez DPH

 

1 442 Kč  s DPH

 

2.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec > Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec 2 m

Tento SAS kabel od Delocku umožňuje propojení např. jednoho disku k Mini SAS HD x4 SFF 8644 ovladači. Specifikace • Konektor: Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec > Mini SAS HD x 4 SFF 8644 samec • 12 Gb/s Serial Attached SCSI (SAS) specification • Cable...

 

1 825 Kč  bez DPH

 

2 208 Kč  s DPH

 

2.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock adaptér DVI 25 samec > 2x DVI 25 samice

Tento DVI adaptér od Delocku s délkou kabelu 20cm a pozlacenými konektory umožňuje připojit dvě přídavné DVI zařízení. Specifikace • Konektory: DVI25 samec na 2x DVI25 samice • Délka kabelu: cca. 20cm • Pozlacené konektory Obsah balení • DVI adaptér...

 

187 Kč  bez DPH

 

226 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock Adaptér HDMI samec to HDMI + DVI25 samice

Tento HDMI adaptér od Delocku s délkou kabelu 20cm a pozlacenými konektory umožňuje připojit dvě přídavné DVI a HDMI zařízení. Specifikace • Konektory: HDMI samec na DVI25 + HDMI samice • Délka kabelu: cca. 20cm • Pozlacené konektory Obsah balení • ...

 

184 Kč  bez DPH

 

223 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
Delock adaptér HDMI samice > HDMI samice 90° down

Tento HDMI adaptér Delock umožňuje zpřístupnění portu HDMI samice vašeho zařízení, např. ploché obrazovky, atd. 90 ° směrem dolů. Takto můžete připojit HDMI kabel bez problémů v případě, že stávající HDMI port - samice je obtížně přístupný. Specifika...

 

68 Kč  bez DPH

 

82 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 

0.00  AF
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem

    - Externě skladem - po objednání do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    AF* - Autorský fond bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.netfox.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 935

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.