Síťové karty

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové karty

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

121

položek

7

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Edimax Gigabit LAN Card, RJ45, PCI Express, additional low profile bracket incl.

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: server, PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI-E 1x; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační ...

 

236 Kč  bez DPH

 

285 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express Card > 1 x SFP Slot Gigabit LAN

Tato síťová karta Delock PCI Express poskytuje připojení pro SFP modul s přenosovou rychlostí 1000 Mb /s. Slot SFP přijímá volitelný SFP Gigabit modul od Delocku pro připojení PC pomocí optického kabelu k síti. Specifikace • Konektor Interní: 1 x PC...

 

2 244 Kč  bez DPH

 

2 715 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express karta > 2 x Gigabit LAN

Tato Delock PCI Express karta nabízí dvě síťová připojení s rychlostí přenosu dat až 1000 Mb/s. Specifikace • Chipsetem: Realtek • Konektor: externí: 2 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Datová rychlost přenosu: Etherne...

 

803 Kč  bez DPH

 

971 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 32-bit Gigabit LAN Card, RJ45, additional low profile bracket incl.

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: server, PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI; Rychlost sběrnice /MHz/: 33, 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systé...

 

210 Kč  bez DPH

 

253 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
i-Tec PCIe Gigabit Ethernet Card 1000/100/10MBps, včetně Low Profile

 

225 Kč  bez DPH

 

272 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express karta > 1 x Gigabit LAN +low profile

Delock PCI Express karta vám poskytuje síťové připojení s rychlostí přenosu až 1000 Mb/s. Specifikace • Konektor: externí: 1 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Chipset: Realtek • Datová rychlost přenosu: Ethernet až do 10...

 

266 Kč  bez DPH

 

321 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
i-Tec USB3.0/LAN Gigabit Ethernet SLIM 10/100/1000 adaptér s LED, RJ45

METAL Series je nejnovější řada produktů i-tec ve stylovém elegantním kovovém designu a exkluzivním balení. i-tec USB 3.0 Slim Metal Gigabit Ethernet adaptér poskytuje uživatelskému počítači přístup do 10/100/1000 Mbps sítě prostřednictvím USB portu...

 

377 Kč  bez DPH

 

456 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter X520-DA2, bulk unit

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Copper Cabling Type - SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Bracket Height - Low Profile & Full Height Max TDP - 8.6 W Networking Specifications ...

 

7 532 Kč  bez DPH

 

9 113 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express Card > 2 x SFP Slot Gigabit LAN

Tato Delock PCI Express síťová karta poskytuje spojení pro dva SFP moduly s přenosovou rychlostí 1000 Mb/s. SFP sloty akceptují volitelné Gigabit SFP moduly z Delocku pro připojení PC přes optický kabel k síti. Specifikace • Konektor: interní: 1 x P...

 

3 458 Kč  bez DPH

 

4 184 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Lenovo ThinkServer I350-T4 PCIe 1Gb 4 Port Base-T Ethernet Adapter by Intel

Síťový adaptér: Provedení: Zásuvná karta - nízký profil Typ rozhraní (sběrnice): PCI Express 2.0 Revize specifikace PCI: PCIe 2.0 Porty: Gigabit Ethernet x 4 Typ kabeláže: Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T Protokol datového ...

 

6 490 Kč  bez DPH

 

7 852 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
TP-Link Archer T6E AC1300 Wifi Dual B. PCI Express

Bezdrátový adaptér PCI Express s duálním pásmem AC1300: Archer T6E PŘEHLED TP-LINK Archer T6E podporuje novou generaci standardu Wi-Fi - EEE 802.11ac a nabízí tak přenosovou rychlost 3x vyšší než je rychlost bezdrátového standardu N. Upgradujte svů...

 

943 Kč  bez DPH

 

1 141 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express x4 karta > 2 x externí SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ samice

Delock PCI Express card rozšíří váš počítač o dvě externí USB-C™ porty. Ke kartě můžete připojit USB zařízení, např. dokovací stanici, čtečku karet, externí skříň apod . Specifikace • Konektor: externí: 2 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) U...

 

893 Kč  bez DPH

 

1 080 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express Card > 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45

Tato Delock PCI express card nabízí síťový port s rychlostí přenosu dat až 10 Gbps s konvenčním Cat.6 nebo Cat.6A Meděnými kabely. Spolu s technologií NBASE-T je možná i přídavná rychlost 2.5 Gbps a 5 Gbps. To po propojení s 10Gps umožňuje rychlost pře...

 

5 717 Kč  bez DPH

 

6 917 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
INTEL, NIC/Ethnt Cnvrgd NtwkAdapt X710-DA2 Bulk

Možnosti připojení; Technologie propojení: Kabel; Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E; Rozhraní: Ethernet/Fiber; Interní: Ano; Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1; Konektor pro optická vlákna: SFP+; Porty pro optická vlákna: 1; Šířka pásma; Rychlost dato...

 

7 590 Kč  bez DPH

 

9 183 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express x4 Card > 1 x internal NVMe M.2 NGFF Key M 110 mm - Low Profile Form Factor

Description The Delock PCI Express card expands a PC by one M.2 NGFF slot. A M.2 NGFF SSD in format 22110, 2280, 2260 and 2242 can be connected. Specification • Connector: internal: 1 x 67 pin M.2 NGFF key M slot 1 x PCI Express x4, V3.0 1 x 2...

 

677 Kč  bez DPH

 

819 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express x4 Karta > 1 x interní SFF-8643 NVMe

Tato PCI Express karta od Delocku rozšiřuje PC o jedno rozhraní SFF-8643. K tomu může být připojeno např. jedno SST s rozhraním U.2 za pomocí vhodného kabelu. Specifikace • Konektor: 1 x 36 pin SFF-8643 samice 1 x PCI Express x4, V3.0 • Rychlost p...

 

1 071 Kč  bez DPH

 

1 295 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1, (5-pack)

Status Launched Launch Date Q3'09 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type SMF up to 10km Bracket Height Low Profile & Full Height TDP 8 W Recommended Customer Price $683.00 - $687.00 Ethernet Controller Intel® 82599EN 10 Gigabit Etherne...

 

17 312 Kč  bez DPH

 

20 947 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-SR1, (5-pack)

Status Launched Launch Date Q3'09 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type MMF up to 300m Bracket Height Low Profile & Full Height TDP 8 W Recommended Customer Price $385.00 - $395.00 Ethernet Controller Intel® 82599ES 10 Gigabit Etherne...

 

9 916 Kč  bez DPH

 

11 998 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail unit

 

3 488 Kč  bez DPH

 

4 220 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter I350-T4V2, retail unit

 

8 181 Kč  bez DPH

 

9 898 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

121

položek

7

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.