Konektory/spojky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Konektory/spojky

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

446

položek

23

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
4World RJ45 plug, konektor RJ45, UTP, cat. 5e, pro lanko/lícnu, 100 ks

Výrobce: 4World; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C), RJ45 konektor; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: balení obsahuje 100 kusů koncovky, http://www.4world....

 

81 Kč  bez DPH

 

98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Konektor RJ45 drát, 5e, pack (100 ks)

Plug 8p8c - RJ45 - drát,cat 5e, cena uvedena za 100ks 30 mikronů zlata

 

152 Kč  bez DPH

 

184 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Netrack konektor RJ45 8p8c, UTP drát, cat. 5e (100 ks), modrý

Výrobce: Netrack; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: Konektor vyrobený z polykarbonátu, Konektor typu 8P8C (8 pozicí a 8...

 

146 Kč  bez DPH

 

177 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key

UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key PŘEHLED UniFi Cloud Key UniFi Controller je velmi kompaktní zařízení s předinstalovaným UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Díky tomuto zařízení už nemusíte instalovat UniFi Controller na stolní ...

 

1 835 Kč  bez DPH

 

2 220 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka multimode duplex LC-LC

LC/LC duplex spojka Multimode

 

33 Kč  bez DPH

 

40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka singlemode duplex SC-SC

SC/SC duplex spojka - pro singlemode vlákna

 

35 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka singlemode simplex SC-SC

SC-SC spojka simplex MM (1ks) material ferule - Phosphor-Bronze

 

21 Kč  bez DPH

 

25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka singlemode simplex ST/ST

ST/ST spojka singlemode (1ks)

 

20 Kč  bez DPH

 

24 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka multimode simplex FC/SC

FC/SC spojka - Simplex

 

30 Kč  bez DPH

 

36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka multimode duplex SC-SC

SC/SC duplex spojka Multimode (1ks)

 

42 Kč  bez DPH

 

51 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Spojka multimode duplex ST/SC

ST/SC duplex spojka Multimode

 

54 Kč  bez DPH

 

65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka multimode simplex ST/SC

ST/SC spojka multimode (1ks)

 

21 Kč  bez DPH

 

25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka multimode simplex ST/ST

ST/ST spojka multimode (1ks)

 

21 Kč  bez DPH

 

25 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 5e (1xRJ-45) 8P8C 180°, černý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Výška: 21 mm; Šířka: 16 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: černá; Doplňující informace: Kompatibilita...

 

23 Kč  bez DPH

 

27 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 5e (1xRJ-45) 8P8C 180°, bílý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Výška: 21 mm; Šířka: 16 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: bílá; Doplňující informace: Kompatibilita ...

 

23 Kč  bez DPH

 

27 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 5e (1xRJ-45) 8P8C 90°, bílý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Výška: 20 mm; Šířka: 20 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: bílá; Doplňující informace: Kompatibilita ...

 

23 Kč  bez DPH

 

27 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 6 (1xRJ-45) 8P8C 180°, černý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 6; Výška: 21 mm; Šířka: 16 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: černá; Doplňující informace: Kompatibilita ...

 

26 Kč  bez DPH

 

31 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 6 (1xRJ-45) 8P8C 180°, bílý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 6; Výška: 21 mm; Šířka: 16 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: bílá; Doplňující informace: Kompatibilita s...

 

26 Kč  bez DPH

 

31 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Keystone Jack UTP cat. 6 (1xRJ-45) 8P8C 90°, bílý

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Počet portů: 1; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 6; Výška: 20 mm; Šířka: 20 mm; Hloubka: 32 mm; Barva: bílá; Doplňující informace: Kompatibilita s...

 

26 Kč  bez DPH

 

31 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitalbox START.LAN Krytka UTP konektoru RJ45 modrý 50ks

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: krytka (návlek) na RJ45 konektor; Typ kabeláže: každá; Doplňující informace: 50 ks v sáčku; Barva: Modrá

 

44 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

446

položek

23

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.