Ostatní

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

45

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel, s výřezem, 1ks, modrá

plastový kryt na konektor RJ45 bez ochrany západky; Barva: modrá; Materiál: plast; Rozměry: 14 x 11 x 27mm; Hmotnost výrobku: 2g

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel, s výřezem, 1ks, zelená

plastový kryt na konektor RJ45 bez ochrany západky; Barva: zelená; Materiál: plast; Rozměry: 14 x 11 x 27mm; Hmotnost výrobku: 2g

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel, s výřezem, 1ks, červená

plastový kryt na konektor RJ45 bez ochrany západky; Barva: červená; Materiál: plast; Rozměry: 14 x 11 x 27mm; Hmotnost výrobku: 2g

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Krytka konektoru RJ45 na kulatý kabel, s výřezem, 1ks, černá

plastový kryt na konektor RJ45; Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 14 x 11 x 27mm; Hmotnost výrobku: 2g

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Solarix Montážní držák na keystony

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Modul do zásuvky; Typ kabeláže: netýka se; Počet portů: 0; Typ konektoru: N/A; Kategorie: 5e, 6; Barva: Modrá

 

50 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozdvojka počítač (10BaseT)/telefon 2 x RJ45

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Kabely - ostatní; Barva: bílá; Doplňující informace: CAT5E, 2 x RJ45 kabel

 

126 Kč  bez DPH

 

152 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozdvojka počítač(100BaseT )/počítač (100BaseT ) 2 x RJ45

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Kabely - ostatní; Typ kabelu: Adaptér; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Délka: 100 mm

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Zásuvka Solarix držák na DIN lištu pro jeden keystone šedý

Originální P/N SXKJ-DIN-GY Název produktu Zásuvka Solarix držák na DIN lištu pro jeden keystone šedý Výrobce Solarix Třída produktu Kompletní zásuvka Typ konektoru Není instalováno Počet portů 1 Typ kabeláže 4 žilový kabel Kategorie 5e 6 6A Instalace v...

 

71 Kč  bez DPH

 

86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitus ST, ST Coupler, Multimode, Phosphor Bronze Ferrule, Metal

•ST / ST •Simplex •Multimode •Phosphor Bronze Ferrule •Metal housing •Black dust protection caps

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH
       
-53%
 
 
 
 
 
Solarix French style module 45x45mm for 2 Keystones, White

Výrobce: Solarix;

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DATACOM Rozčtyřka UTP Cat3 4xRJ45 8p2c female,1xRJ45 male

Rozčtyřka telefonní 4 x RJ45 8p2c Cat.3 - adaptér pro sdružení 4 telefonních linek (2 žíly) do jednoho 4 párového kabelu Zapojení pinů: RJ45M : 1-2-3-4-5-6-7-8 RJ45F1: x-x-4-x-x-5-x-x RJ45F2: 4-5-x-x-x-x-x-x RJ45F3: x-x-x-4-5-x-x-x RJ45F4: x-x-x-x-...

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Y adaptér kat. 5e, 1xM/2xF, STP

Adaptér pro rozbočení 4 párového síťového rozvodu kategorie 5e; Použití: Tento adaptér umožňuje sloučení 2 Ethernet vedení do jednoho a jejich opětovné rozdělení (s požitím druhého adaptéru). Typ: MYWA-04; Konektory: RJ45M - 2x RJ45F; Zapojení: RJ45M:1...

 

96 Kč  bez DPH

 

116 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Mini klip na LC konektor, černý, 10ks

klip pro spojení 2 LC konektorů pro rozteč 5,25mm; Použití: pro spojení LC konektorů na duplexním kabelu v průmyslovém standardu 5,25mm (obvyklá rozteč je 6,25mm); Barva: černá; Materiál: plast; Rozměry: 11,25 x 10,4 x 7mm (šířka x výška x hloubka); Dr...

 

119 Kč  bez DPH

 

144 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
PremiumCord Terminátor 50 Ohm

BNC terminátor - 50 Ohm, RG58 - kvalitní provedení

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Rozbočovací MPO modul MPO(M) - 12x LC(F)

Ukončovací modul MPO kabeláže s 12 výstupy LC; Použití: Rozbočení MPO kabelu na 12 LC konektorů. Montáž do ptické vany. Konektory: MPO(M) - 12x LC(F); Další informace: Upevnění do optické vany pomocí roztahovacích plastových nýtů (rozteč 118mm); Barva:...

 

2 458 Kč  bez DPH

 

2 974 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Záslepka RJ45 + klíč

Záslepka RJ45 zásuvky (port blocker); Použití: Ochrana RJ45 zásuvky před poškozením, znečištěním a neoprávněným použitím; Konektory: RJ45M; Další informace: - RJ45 konektor s blokováním západky - po zasunutí vyčnívá 22mm ze zásuvky; Barva: bílá; Mater...

 

50 Kč  bez DPH

 

60 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS CAT 6 Keystone Jack, shielded, 250 MHz acc. ISO/IEC 11801:2002 AM2:2009/09, tool free connection

Quick and safe wire terminations without any special tool Transmission properties: Category 6A, Class EA Area of application: Up to 500 MHz, 10GBase-T Norms: ISO/IEC 11801 2nd Ed., EN 50173-1, EIA/TIA 568-C, 802.3af, 802.3at PoE+ General properties: S...

 

77 Kč  bez DPH

 

93 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key

UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key PŘEHLED UniFi Cloud Key UniFi Controller je velmi kompaktní zařízení s předinstalovaným UniFi Controllerem s možností vzdálené správy. Díky tomuto zařízení už nemusíte instalovat UniFi Controller na stolní ...

 

1 566 Kč  bez DPH

 

1 895 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
RG-58 koax. kabel, 50 Ohm, 100m

Koaxiání kabel v jednoduchém stínění určený pro Ethernet sítě. středová vodič typ lanko impedance 50 Ohm průměr kabelu 5,3mm plášť PVC, černý

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Spojka multimode duplex ST/SC

ST/SC duplex spojka Multimode

 

54 Kč  bez DPH

 

65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

45

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.