Optické

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 Roline
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

52

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optická spojka multimode simplex SC-SC

SC-SC spojka simplex MM (1ks) material ferule - Phosphor-Bronze

 

23 Kč  bez DPH

 

27 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion

ST Connector Multimode, Crimpversion • Male, crimping sleeve and tension relief

 

30 Kč  bez DPH

 

37 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, šroub, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: šroubové uchycení do panelu; Poznámka: možno použít pro vícev...

 

92 Kč  bez DPH

 

111 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, šroub, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: šroubové uchycení do panelu; Poznámka: možno použít pro vícev...

 

44 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

83 Kč  bez DPH

 

100 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, simplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

33 Kč  bez DPH

 

40 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, duplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x ST(F) - 2x ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

143 Kč  bez DPH

 

173 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/ST, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x ST(F) - 2x ST(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

72 Kč  bez DPH

 

87 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, simplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: SC(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

81 Kč  bez DPH

 

98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, simplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: SC(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Poznámka: ...

 

47 Kč  bez DPH

 

56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, duplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

141 Kč  bez DPH

 

171 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/SC, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory SC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x SC(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Poznámk...

 

53 Kč  bez DPH

 

64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, simplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Pozná...

 

90 Kč  bez DPH

 

109 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, simplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro jedno vlákno (simplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: ST(F) - SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 18mm); Pozná...

 

54 Kč  bez DPH

 

65 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, duplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x ST(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Po...

 

152 Kč  bez DPH

 

184 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka ST/SC, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory ST a SC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x ST(F) - 2x SC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí 2 šroubů (rozteč: 31mm); Po...

 

81 Kč  bez DPH

 

98 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka LC-LC, duplex, singlemode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí západek; Poznámka: možno použít ...

 

136 Kč  bez DPH

 

165 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka LC-LC, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex); Použití: - průchodka do optických van - spojka optických kabelů; Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F); Další informace: uchycení do panelu pomocí západek; Poznámka: možno použít ...

 

107 Kč  bez DPH

 

129 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optická spojka keystone LC/LC, OM3, duplex, multimode

spojka / průchodka pro optické kabely do třídy OM3 s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex). Keystone; Použití: - průchodka do patchpanelů nebo zásuvek určených pro keystone moduly - spojka optických kabelů; Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F); Další inform...

 

71 Kč  bez DPH

 

86 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Adaptér LC SM OS1 duplex

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: LC-duplex; Typ kabeláže: Adaptér

 

61 Kč  bez DPH

 

74 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

52

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.