Kabely Optické

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Kabely Optické

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

741

položek

38

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 2m

 

142 Kč  bez DPH

 

172 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 5m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 5m

 

186 Kč  bez DPH

 

225 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Planet MC1500, chassi pro max. 15 media konvertorů

Model: MC-1500 Slot: 15 open slot; (27x 95 x 71 mm, WxDxH) Dimension: 438 x 200 x 103mm (W x D x H); 2.4U Power output: +5V DC per slot, 1 A minimum DC Output: +5VDC (+/-1%) per slot LED indicator: 3, Power, Fan A, Fan B (On: operating; Off: device or ...

 

2 444 Kč  bez DPH

 

2 957 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové se...

 

993 Kč  bez DPH

 

1 202 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

 

148 Kč  bez DPH

 

179 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC...

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector ...

 

150 Kč  bez DPH

 

182 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: L...

 

157 Kč  bez DPH

 

190 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector ...

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH
       
-50%
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 1m

duplexní optický kabel s konektory LC -LC; Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalohenovou vnějš...

 

583 Kč  bez DPH

 

705 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 3m

duplexní optický kabel s konektory LC -LC; Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vnějš...

 

581 Kč  bez DPH

 

703 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 5m

duplexní optický kabel s konektory LC -LC; Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vnějš...

 

513 Kč  bez DPH

 

621 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 10m

duplexní optický kabel s konektory LC -LC; Konektory: 2x LC(M) - 2x LC(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vnějš...

 

565 Kč  bez DPH

 

684 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 1m

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vněj...

 

507 Kč  bez DPH

 

613 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 2m

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vněj...

 

529 Kč  bez DPH

 

640 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 3m

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vněj...

 

503 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový. 5m

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vněj...

 

526 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, bezhalogenový, 10m

duplexní optický kabel s konektory LC - ST; Konektory: 2x LC(M) - 2x ST(M); Kabel: 2 spojené kabely s jednovidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 9µm / průměr obalu vlákna 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a bezhalogenovou vněj...

 

561 Kč  bez DPH

 

679 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

741

položek

38

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.