Propojovací

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 DeLock
 HP
 LYNX
 NATEC
 OEM
 Qoltec
 ZyXEL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 2m

 

145 Kč  bez DPH

 

175 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, SC-SC, 5m

Duplexní kabel 62,5/125, SC/SC, 5m

 

186 Kč  bez DPH

 

225 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

Duplexní kabel 62,5/125, LC-LC, 2m

 

162 Kč  bez DPH

 

196 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM3, SC-SC, 1m

Duplexní kabel 50/125, OM3, SC/SC, 1m

 

124 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 2m

 

148 Kč  bez DPH

 

179 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Cable 1m PremierFlex OM3+ LC/LC Optical Cable

1m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable

 

1 840 Kč  bez DPH

 

2 226 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 15m

 

539 Kč  bez DPH

 

652 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable

 

1 075 Kč  bez DPH

 

1 301 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable

 

1 143 Kč  bez DPH

 

1 383 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 15m Cable

 

2 055 Kč  bez DPH

 

2 487 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

 

4 862 Kč  bez DPH

 

5 883 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m Cable

 

5 882 Kč  bez DPH

 

7 117 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

 

7 560 Kč  bez DPH

 

9 148 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP P10000 V-Class 3PAR 6m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

.

 

6 165 Kč  bez DPH

 

7 460 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP P10000 V-Class 3PAR 25m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

.

 

6 705 Kč  bez DPH

 

8 113 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable

 

5 832 Kč  bez DPH

 

7 057 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP 5m SFP+ 10GbE Copper Cable

 

4 670 Kč  bez DPH

 

5 651 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

 

1 552 Kč  bez DPH

 

1 878 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

 

2 424 Kč  bez DPH

 

2 933 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 2 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energi...

 

786 Kč  bez DPH

 

951 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.