Propojovací

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 DeLock
 HP
 LYNX
 NATEC
 OEM
 Qoltec
 ZyXEL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HPE X240 10G SFP+ 7m DAC Cable

 

4 143 Kč  bez DPH

 

5 013 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HP 5m SFP+ 10GbE Copper Cable

 

4 774 Kč  bez DPH

 

5 777 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

 

1 514 Kč  bez DPH

 

1 832 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
ZyXEL DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

 

2 102 Kč  bez DPH

 

2 543 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 2 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energi...

 

805 Kč  bez DPH

 

974 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Natec optický kabel Toslink 1m, černý, blister

Výrobce: Natec; Třída produktu: Kabely - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK; Typ kabelu: audio; Toslink (optical) zásuvky: 2x samec TOSLINK (optický); Délka kabelu: 1 m; Pozlacené konektory: Ne; Barva kabelu: černá; Čistá hmotnost: 0.058 kg

 

78 Kč  bez DPH

 

94 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický koncový kabel MPO(M) - 12x LC(M), OM3, 2m

Ukončovací kabel MPO rozvodu s 12 LC konektory; Použití: Pro přechod z MPO konektoru přímo na 12 LC konektorů; Konektory: MPO(M) - 12x LC(M); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průmě...

 

2 345 Kč  bez DPH

 

2 837 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 3m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém; Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů; Konektory: 2x MPO(F); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průměr koncovky k...

 

2 650 Kč  bez DPH

 

3 207 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 5m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém; Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů; Konektory: 2x MPO(F); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průměr koncovky k...

 

3 277 Kč  bez DPH

 

3 965 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 10m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém; Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů; Konektory: 2x MPO(F); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průměr koncovky k...

 

4 656 Kč  bez DPH

 

5 634 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Optický propojovací kabel MPO(F) - MPO(F), přímý(A), 12 vláken, OM3, 15m

Vícevláknový propojovací kabel pro MPO systém; Použití: Pro propojení zakončovacích MPO modulů nebo kabelů; Konektory: 2x MPO(F); Kabel: 12 vícevidových skleněných vláken (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) v jednom obalu průměr koncovky k...

 

5 865 Kč  bez DPH

 

7 097 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
8vl. 50/125 MM FO samonos.F8 MLT,MDPE

Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. Kabel Samsung optický samonosný robustní F8, 08 vláken MM 50/125, MLT, MDPE, d10,2x 19,4mm, 10kN, tažný prvek ocelové lanko

 

44 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
LSI internal cable 0.6 m Mini-SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS with power (SFF-8482)

LSI internal cable 0.6 m Mini-SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS with power (SFF-8482) 9300-4i, 9300-8i, 9300-4i4e, 9361-4i, 9361-8i, 9341-4i, 9341-8i

 

576 Kč  bez DPH

 

697 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Delock Cable AOC SFP+ male > male 10 m

This active optical cable (AOC) is used to connect devices to a switch with an SFP port. You can connect two Ethernet switches or an external storage system to a Fibre Channel controller. Specifikace • Connector: SFP+ male > male • Active optical ca...

 

2 673 Kč  bez DPH

 

3 234 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: LC Konektor...

 

170 Kč  bez DPH

 

206 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 2m duplex

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 2m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: LC Konektor...

 

183 Kč  bez DPH

 

221 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 15m

Duplexní kabel 50/125, OM4, LC-LC, 15m

 

460 Kč  bez DPH

 

557 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125 LC/APC-SC/APC, 2m

Duplexní kabel 9/125 LC/APC-SC/APC, 2m

 

425 Kč  bez DPH

 

514 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-SC, 5m

Duplexní kabel 50/125, OM4, SC-SC, 5m

 

248 Kč  bez DPH

 

300 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 15m

Duplexní kabel 9/125, LC-SC, 15m

 

484 Kč  bez DPH

 

586 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.