Ostatní

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 HP
 Planet
 Qoltec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

56

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Planet MC1500, chassi pro max. 15 media konvertorů

Model: MC-1500 Slot: 15 open slot; (27x 95 x 71 mm, WxDxH) Dimension: 438 x 200 x 103mm (W x D x H); 2.4U Power output: +5V DC per slot, 1 A minimum DC Output: +5VDC (+/-1%) per slot LED indicator: 3, Power, Fan A, Fan B (On: operating; Off: device or ...

 

2 444 Kč  bez DPH

 

2 957 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové se...

 

955 Kč  bez DPH

 

1 156 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
SC Optická spojka MM

Plastový optický kabel pro počítačovou síť; Kabel: 2 spojené kabely průměr 1,5mm; Délka: 50m; Barva: černá; Materiál: plast; Druh obalu: PE sáček; Hmotnost výrobku: 205g

 

30 Kč  bez DPH

 

36 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable

 

3 657 Kč  bez DPH

 

4 425 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP1000 univerzální kabel Solarix 2vl 9/125, 3,5mm LSZH, černý, G.657A 500m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový optický kabel; Typ kabelu: optické vlákno; Počet optických vláken: 2 ks; Použití: vnitřní, venkovní; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Vnitřní průměr vodiče: 9 µm; Barva: černá; Doplňující i...

 

2 980 Kč  bez DPH

 

3 606 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
DROP1000 univerzální kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSZH, černý, G.657A, 500m šp

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový optický kabel; Typ kabelu: optické vlákno; Počet optických vláken: 4 ks; Použití: vnitřní, venkovní; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Vnitřní průměr vodiče: 9 µm; Barva: černá; Doplňující i...

 

4 153 Kč  bez DPH

 

5 025 Kč  s DPH
       
-18%
 
 
 
 
 
DROP1000 univerzální kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSZH, černý, G.657A, 500m šp

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový optický kabel; Typ kabelu: optické vlákno; Počet optických vláken: 8 ks; Použití: vnitřní, venkovní; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Vnitřní průměr vodiče: 9 µm; Barva: černá; Doplňující i...

 

6 232 Kč  bez DPH

 

7 541 Kč  s DPH
       
-19%
 
 
 
 
 
DROP1000 univerzální kabel Solarix 12vl 9/125, 3,8 mm LSZH, černý, G.657A, 500m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový optický kabel; Typ kabelu: optické vlákno; Počet optických vláken: 12 ks; Použití: vnitřní, venkovní; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Vnitřní průměr vodiče: 9 µm; Barva: černá; Doplňující ...

 

7 602 Kč  bez DPH

 

9 198 Kč  s DPH
       
-19%
 
 
 
 
 
DROP1000 univerzální kabel Solarix 16vl 9/125, 3,9mm LSZH, černý, G.657A, 500m š

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový optický kabel; Typ kabelu: optické vlákno; Počet optických vláken: 16 ks; Použití: vnitřní, venkovní; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Vnitřní průměr vodiče: 9 µm; Barva: černá; Doplňující ...

 

9 196 Kč  bez DPH

 

11 127 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor SC, LS0H, ZWP, 1m

 

41 Kč  bez DPH

 

49 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor LC, LS0H (LSZH), 1m

Pigtail 9/125, konektor LC, LS0H, ZWP, 1m

 

45 Kč  bez DPH

 

54 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125, konektor LC, OM3, 1m

Pigtail 50/125, konektor LC, OM3, 1m

 

47 Kč  bez DPH

 

56 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 62,5/125, konektor ST, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor ST, 1m

 

38 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor SC, 1m

 

38 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 62,5/125, konektor LC, 1m

Pigtail 62,5/125, konektor LC, 1m

 

38 Kč  bez DPH

 

45 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 1m

Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 1m

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor SC/APC, LS0H, ZWP, 3m

Pigtail 9/125, konektor SC/APC, LS0H, ZWP, 3m

 

48 Kč  bez DPH

 

58 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor LC, 3m

Pigtail 9/125, konektor LC, 3m

 

53 Kč  bez DPH

 

64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor LC/APC, 3m

Pigtail 9/125, konektor LC/APC, 3m

 

53 Kč  bez DPH

 

64 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 3m

Pigtail 9/125, konektor E2000/APC, LS0H, ZWP, 3m

 

242 Kč  bez DPH

 

293 Kč  s DPH
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

56

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.