Produkty Cisco LAN

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Produkty Cisco LAN

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 CISCO
 HP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

104

položek

6

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 6-Ports(GBIC) (Spare)

Cisco 6-port GBIC Ethernet Switch Module (B). Přenos dat: 1 Gbit/s. Připojení sítě: Ethernet/Fast-Ethernet, IEEE 802.3. Management vlastnosti: Unmanaged. Protokol: Gigabit Ethernet. Možnosti propojení: 1000Base-X. Hmotnost a rozměry: 366 x 267 x 44 mm,...

 

46 482 Kč  bez DPH

 

56 243 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 6x06 Rack Mount Kit and Cable Organizer, Spare

 

1 513 Kč  bez DPH

 

1 830 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Catalyst 6x09 Rack Mount Kit and Cable Organizer, Spare

 

1 990 Kč  bez DPH

 

2 407 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)

GBIC optický modul 1000Base-ZX (SM vlákno, SC konektory), dosah až 70km (vlákno 9/125micro m). WS-G5487. Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Int...

 

61 392 Kč  bez DPH

 

74 284 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 10/100 Auto Module, 48-Ports (RJ-45) (Spare)

Cisco catalyst 4000 10 100 Auto Module 48-Ports RJ-45. Připojení sítě: 0.1 Gbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, bus, UTP

 

84 442 Kč  bez DPH

 

102 174 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 1300W AC Power Supply with Inline Power

 

15 642 Kč  bez DPH

 

18 926 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 NetFlow Services Card (Sup IV/V)(Spare)

Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

 

46 622 Kč  bez DPH

 

56 412 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 6500 48-port fabric-enabled 10/100/1000 Module

Cisco Module 48p 10/100/1000 ENet for Cat 6500. Připojení sítě: 1 Gbit/s, Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet, Cat5, 5e, UTP, 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX. Paměť: 1 MB. Hmotnost a rozměry: 356 x 406 x 30 mm

 

184 392 Kč  bez DPH

 

223 114 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco StackWise 50CM Stacking Cable

Stohovací 50cm kabel Cisco StackWise (32Gb/s) pro Catalyst 3750.

 

1 593 Kč  bez DPH

 

1 927 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cat6500 4-port 10 Gigabit Ethernet Module (req. XENPAKs)

General Device Type.....................................................................Switch Enclosure Type:...............................................................Plug-in module Width:..........................................................

 

384 152 Kč  bez DPH

 

464 823 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cat6500 48-port 10/100/1000 GE Mod: fabric enabled, RJ-45

General Device Type: ......................................Expansion module - 48 ports Form Factor:.......................................Plug-in module Networking Connectivity Technology:.....................Wired Cabling Type:...................

 

353 422 Kč  bez DPH

 

427 640 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 2950, 3500XL and 3550 1000BASE-T GBIC OEM

GBIC metalický modul 1000Base-T (konektor RJ-45), dosah 100m. Kompaktibilní se switchi značek Cisco, 3com, HP, Nortel, Juniper, Extreme, atd..

 

2 486 Kč  bez DPH

 

3 007 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 1000W AC Power Supply (Data Only) Spare

 

15 642 Kč  bez DPH

 

18 926 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Catalyst 4500 2800W AC Power Supply with Inline Power

 

31 122 Kč  bez DPH

 

37 657 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cat. 1000Base-LX/LH Long Wave/Haul GBIC,SM,MM,OEM (Stratos)

GBIC optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, SC konektory), dosah až 10km (SM vlákno 9/125micro m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125micro m i 62,5/125micro m). Kompaktibilní se switchi značek Cisco, 3Com, Nortel, Juniper, Extreme.

 

2 594 Kč  bez DPH

 

3 138 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
4000W AC PowerSupply, International (cable included)

 

76 832 Kč  bez DPH

 

92 966 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Enhanced Multilayer Image upgrade for 3550 FE models

SW upgrade pro Catalyst 3550 verze SMI (Layer 2/3 omezeně/4) na verzi EMI (Layer 2/3/4) - IP routing (OSPF, IGRP a EIGRP), inter-VLAN routing, Router access control lists (RACL), Hot Standby Router Protocol (HSRP), Distance Vector Multicast Routing Pro...

 

31 122 Kč  bez DPH

 

37 657 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cat 4500 IOS-based Supervisor, Compact Flash, 64MB Spare

General Product Type:................................Flash memory card Storage Capacity:..........................64 MB Compatibility:..................................Network hardware Memory Form Factor:..................................Compac...

 

7 233 Kč  bez DPH

 

8 751 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cat 4500 IOS-based Supervisor, Compact Flash, 128MB Spare

General Product Type:............................................Flash memory card Storage Capacity:......................................128 MB Compatibility:..............................................Network hardware Memory Form Factor:......

 

12 592 Kč  bez DPH

 

15 236 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image

Switch s Inline napájením (IP tel, WLAN Access Pointy) na všech 10/100 portech (Layer 2/3 omezeně/4) - 48x 10/100Base-TX a 4x slot pro SFP moduly. Verze SMI (Standard Multilayer Software Image). Jedná se o ˝wire speed˝ switch (neblokované přepínaní) - ...

 

119 142 Kč  bez DPH

 

144 161 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

104

položek

6

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.