Network moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 CISCO
 HP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

26

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
High Density 8-port EIA-232 Async Cable

 

2 226 Kč  bez DPH

 

2 693 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
10GBASE-SR X2 Module

10GBASE-SR X2 Module

 

22 542 Kč  bez DPH

 

27 275 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
HP Cisco MDS 9000 4 Gb FC SFP 10km Long Range Transceiver

Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 23.5 x 1.5 x 31.75 cm Hmotnost: 450 g Technické detaily Velikost: 9.25 x 12.5 x 2 " Hmotnost: 1 lb

 

40 652 Kč  bez DPH

 

49 188 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco SFP-OC3-SR=

OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach

 

9 542 Kč  bez DPH

 

11 545 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1470

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1490

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1510

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1530

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1570

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1590

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1610

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

71 882 Kč  bez DPH

 

86 977 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU=

EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare

 

13 482 Kč  bez DPH

 

16 313 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco ASA-IC-6GE-SFP-A=

 

86 352 Kč  bez DPH

 

104 485 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range Transceiver

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ krátký rozsah XCVR

 

7 598 Kč  bez DPH

 

9 193 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco MDSD 9000 8Gb FC SFP+ Long Range Transceiver

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ velký rozsah XCVR

 

65 542 Kč  bez DPH

 

79 305 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco Ethernet RJ-45 C-SFP Module

 

9 388 Kč  bez DPH

 

11 359 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco 10Gb Ethernet Base CX4 X2 Module

 

15 282 Kč  bez DPH

 

18 491 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco 10Gb Ethernet Base Long Range Multimode X2 Module

 

38 392 Kč  bez DPH

 

46 454 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco IEM-3000-4SM=

 

24 762 Kč  bez DPH

 

29 961 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

26

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.