Network moduly

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 CISCO
 HP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

29

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Catalyst 3750 GE SFP, LC connector SX transceiver (OEM)

SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-SX (MM vlákno, LC konektor), dosah až 550m (vlákno 50/125 m) nebo až 275m (vlákno 62,5/125 m). Kompaktibilní se switchi značek Cisco, 3com, HP, Nortel, Juniper, Extreme, atd..

 

2 023 Kč  bez DPH

 

2 447 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
GE SFP,LC connector LX/LH transceiver, OEM

SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m). Kompaktibilní se switchi značky Cisco a Cisco SB / SB Pro.

 

2 201 Kč  bez DPH

 

2 663 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
High Density 8-port EIA-232 Async Cable

 

2 395 Kč  bez DPH

 

2 897 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Nine port 10/100 Ethernet switch interface card

HWIC modul - 9x 10/100Base-TX switch

 

13 482 Kč  bez DPH

 

16 313 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
10GBASE-SR X2 Module

10GBASE-SR X2 Module

 

24 262 Kč  bez DPH

 

29 356 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
HP Cisco MDS 9000 4 Gb FC SFP 10km Long Range Transceiver

Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 23.5 x 1.5 x 31.75 cm Hmotnost: 450 g Technické detaily Velikost: 9.25 x 12.5 x 2 " Hmotnost: 1 lb

 

41 362 Kč  bez DPH

 

50 047 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco SFP-OC3-SR=

OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach

 

10 272 Kč  bez DPH

 

12 429 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1470

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1490

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1510

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1530

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1570

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1590

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco CWDM-SFP-1610

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepína...

 

77 362 Kč  bez DPH

 

93 607 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU=

EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G) Spare

 

14 502 Kč  bez DPH

 

17 547 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-19%
 
 
 
 
 
Cisco ASA-IC-6GE-SFP-A=

 

92 932 Kč  bez DPH

 

112 447 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-20%
 
 
 
 
 
Cisco MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range Transceiver

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ krátký rozsah XCVR

 

8 475 Kč  bez DPH

 

10 254 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco MDSD 9000 8Gb FC SFP+ Long Range Transceiver

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ velký rozsah XCVR

 

75 372 Kč  bez DPH

 

91 200 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Cisco Ethernet RJ-45 C-SFP Module

 

9 552 Kč  bez DPH

 

11 557 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

29

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.