Kabelové redukce (Pigtail)

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 DeLock
 NoName
 OEM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

29

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Pigtail R-SMA/N-male, 2,4/5GHz, 3m

Kabelová redukce reverz. SMA na N-male, 2,4/5GHz • délka 3m • low-loss kabel RF-240 • útlum: 2,4GHz - 0,42dB/m, 5,8GHz - 0,668dB/m • vhodné k připojení PCI karet, access pointů a routerů k externí anténě

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail R-SMA/N-male, 2,4/5GHz, 5m

Kabelová redukce reverz. SMA na N-male, 2,4/5GHz • délka 5m • low-loss kabel RF-240 • útlum: 2,4GHz - 0,42dB/m, 5,8GHz - 0,668dB/m • vhodné k připojení PCI karet, access pointů a routerů k externí anténě

 

241 Kč  bez DPH

 

292 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail R-SMA/N-female, 2,4/5GHz, 3m

Kabelová redukce reverz. polarity SMA male na N-female, 2,4/5GHz • délka 3m • low-loss kabel RF-240 • útlum: 2,4GHz - 0,42dB/m, 5,8GHz - 0,668dB/m • vhodné k připojení PCI karet, access pointů a routerů k externí anténě

 

181 Kč  bez DPH

 

219 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail R-SMA/N-female, 2,4/5GHz, 5m

Kabelová redukce reverz. polarity SMA male na N-female, 2,4/5GHz • délka 5m • low-loss kabel RF-240 • útlum: 2,4GHz - 0,42dB/m, 5,8GHz - 0,668dB/m • vhodné k připojení PCI karet, access pointů a routerů k externí anténě

 

221 Kč  bez DPH

 

267 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail I-PAX (U.FL) na R-SMA female, 25cm

SMA reverzní female (tělo konektoru female-samice, středový pin male - samec. Konektor je opatřen přírubou a matkou k upevnění do otvorů montážních krabic. I-PAX (U.FL) mikrokonektor - k připojení MiniPCI karet R52, R52H, CM9, CM10 apod. délka 20...

 

68 Kč  bez DPH

 

82 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
pigtail 25cm RG316 MMCX - RSMA female

PŘEHLED Kabelová redukce z MMCX na RSMA. SPECIFIKACE • Maximální útlum: 1,5 dBi • Frekvence: 0-6 GHz • Zakončení: MMCX, RSMA • Celková velikost: 260 mm • Hmotnost: 0,1 kg

 

104 Kč  bez DPH

 

126 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 LCpc SM OS1 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: bílá

 

59 Kč  bez DPH

 

71 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 SCpc SM OS1 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: bílá

 

52 Kč  bez DPH

 

63 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 STpc SM OS1 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: ST simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: bílá

 

52 Kč  bez DPH

 

63 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 LCpc SM OS1 1,5m - 12 ks

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: Různé barvy; Doplňující informace: v balení 12 ks

 

494 Kč  bez DPH

 

598 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 SCpc SM OS1 1,5m - 12 ks

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: Různé barvy; Doplňující informace: v balení 12 ks

 

435 Kč  bez DPH

 

526 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 9/125 LCapc SM OS1 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: bílá

 

79 Kč  bez DPH

 

96 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 LCpc MM OM2 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 SCpc MM OM2 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 STpc MM OM2 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: ST simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 LCpc MM OM2 1,5m - 12 ks

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: Různé barvy; Doplňující informace: v balení 12 ks

 

476 Kč  bez DPH

 

576 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 SCpc MM OM2 1,5m - 12 ks

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: Různé barvy; Doplňující informace: v balení 12 ks

 

434 Kč  bez DPH

 

525 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 LCpc MM OM3 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: LC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

63 Kč  bez DPH

 

76 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 SCpc MM OM3 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: SC simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

56 Kč  bez DPH

 

68 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Pigtail 50/125 STpc MM OM3 1,5m

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Pig-tail; Typ konektoru 1: ST simplex; Typ kabeláže: pigtail; Délka: 1.5 m; Barva: oranžová

 

54 Kč  bez DPH

 

65 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

29

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.