Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové prvky

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

33

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, Realtek

PCI karta GBit Ethernet adapter 10/100/1000 - Splňuje standard 802.3 & 802.3u & 802.3ab, - Chipset : Realtek RTL8169 - Autodetekce 10/100/1000 Mbit/s, full duplex 20/200/2000 Mbit/s - 32bit Bus Mastering - LED indikátor připojení LINK10, LINK100, LINK1...

 

176 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 5x10/100, desktop, plast

Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď - Podpora Full-duplex provozu - Automatická detekce kříženého kabelu Auto MDI-X - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem ...

 

226 Kč  bez DPH

 

273 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov

Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 139x66x22 (š x h x v) - FCC ...

 

252 Kč  bez DPH

 

304 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 8x10/100, desktop, plast

Switch 8x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, plastové provedení, bez možnosti montáže na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem 9V - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 160x83x26 (š x ...

 

273 Kč  bez DPH

 

330 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 8x10/100, desktop, kov

Switch 8x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem 9V - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 139x66x22 (š x h x v) - F...

 

291 Kč  bez DPH

 

352 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 16x10/100, desktop, kov

Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps - Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres - LED diody pro...

 

628 Kč  bez DPH

 

759 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 16x10/100, 19", kov

Switch 16x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení 19" k montáži do rozvaděče - Podpora Full-duplex provozu - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800pps /148800pps - Buffer 512 kB, podpora 16k MAC adres - LED diody pr...

 

683 Kč  bez DPH

 

826 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Switch 24x10/100, 19", kov

Switch 24x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení 19" určené k montáži do rozvaděče - Podpora Full-duplex provozu - Každý port automaticky detekuje křížený kabel (MDI, MDI-X) - Filtering/Forwarding rychlost: 10Mbps : 14880pps /14880pps 100Mbps: 148800...

 

947 Kč  bez DPH

 

1 145 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Print Server(10/100Mbps,1xparallel,1xRJ45 10/100)

Atraktivní 1-portový print server (10/100 Base-Tx port), RoHS comliant Síťový interface: 1x zásuvka RJ-45 (10/100 Base-Tx) CPU: High-performance RISC-cored SoC processor Winbond ARM7-based W90N740 Interface tiskárny: 1x centronics (36-pin) Podpora prot...

 

750 Kč  bez DPH

 

907 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Print S.(10/100Mbps,2xUSB,1xParall,1xTP)

Atraktivní USB 10/100 print server, SNMP Síťový interface: 1x zásuvka RJ-45 (10/100 Base-Tx) Interface tiskárny: 2xUSB v2.0 + 1x centronics (25-pin parallel), automatická detekce USB tiskárny Podpora protokolů: TCP/IP, IPX, NetBEUI, AppleTalk, LPR, SMB...

 

1 087 Kč  bez DPH

 

1 315 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Print Server (10/100Mbps,1x USB, 1xTP)

Atraktivní USB 10/100 print server, SNMP, RoHS Síťový interface: 1x zásuvka RJ-45 (10/100 Base-Tx) Interface tiskárny: 1xUSB (v2.0),podporuje i tiskarny s USB1.1 Podpora protokolů: TCP/IP, IPX, NetBEUI, AppleTalk, LPR, SMB over TCP/IP Podpora OS: Windo...

 

900 Kč  bez DPH

 

1 088 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)

REPOTEC Fast Ethernet přepínač (konvertor) z metaliky na optiku RP-110TMT Fast Ethernet přepínač 1x10/100Base-TX na 1x 100Base-FX (ST) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xST (optika), 1x RJ45 (metalika) Napájecí ...

 

942 Kč  bez DPH

 

1 139 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15km

VHODNÝ NA DÁLKOVÉ SPOJENÍ OPTIKOU MEZI MĚSTY Fast Ethernet Konvertor 100Base-TX na 100Base-FX (SC) Vyhovuje standardům : IEEE 802.3/ IEEE 802.3U-TX/FL Konektory : 2xSC (optika), 1x RJ45 (metalika) Přijímač: optika singlemode s vlnovou délkou 1300nm Dél...

 

1 511 Kč  bez DPH

 

1 828 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)

1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor Chassi Univerzální řešení převodníku. Teprve vložením optického SFP modulu rozhodnete, zda bude konvertor pro multi nebo singlemodovou optiku s přenosovou rychlostí 10/100Mbps nebo 1000Mbps Do konve...

 

969 Kč  bez DPH

 

1 172 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec Web Smart Gigabit Switch 24xGE+4xSFP slot

Repotec Web Smart Switch 24x10/100/1000+4xSFP sloty RP-G2404W Specifikace: Standardy: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab/z 802.1q 24 x 10/100/1000Mbps, 4 x SFP sloty sdílené s metalickými porty číslo 21, 22, 23, 24 RS-232 configurační konzo...

 

3 827 Kč  bez DPH

 

4 630 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec USB over IP Server (1xUSB2.0, 1xTP 10/100)

RP-UBI210 1-USB 2.0 Port USB over IP Server The Network USB over IP Server enhances capability by letting you place your USB devices at convenient locations directly on the Ethernet network. It’s designed to connect your USB printers, MFP, and ...

 

995 Kč  bez DPH

 

1 203 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Modul 1x1000Base-SX pro RP-2402GI

Modul 1x1000Base-SX pro RP-2402GI

 

2 345 Kč  bez DPH

 

2 837 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Modul 1x1000Base-T pro RP-2402GI

Modul 1x1000Base-T pro RP-2402GI

 

974 Kč  bez DPH

 

1 178 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, low profile, Realtek

Gigabit Ethernet PCI adapter - low profile Splňuje standardy 802.3 & 802.3u & 802.3ab, 802.3z/802.1p Podpora 32bit PCI v2.2, 66 nebo 33MHz bus speed Chipset : Realtek Autodetekce 10/100/1000 Mbit/s, detekce kříženého kabelu Podpora VLAN tag...

 

191 Kč  bez DPH

 

231 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Repotec 4-port USB over IP Print Server (4xUSB2.0, 1xTP 10/100)

RP-UBI240 4x USB 2.0 Port USB over IP Print Server USB over IP Server umožňuje připojení různých zařízení s USB rozhraním do ethernet sítě a zpřístupnění pro sdílení více uživateli. Zařízení podporuje management prostřednictvím web prohlížeče. Hl...

 

1 246 Kč  bez DPH

 

1 507 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

33

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.