Síťové prvky

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Síťové prvky

 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

93

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Planet MC1500, chassi pro max. 15 media konvertorů

Model: MC-1500 Slot: 15 open slot; (27x 95 x 71 mm, WxDxH) Dimension: 438 x 200 x 103mm (W x D x H); 2.4U Power output: +5V DC per slot, 1 A minimum DC Output: +5VDC (+/-1%) per slot LED indicator: 3, Power, Fan A, Fan B (On: operating; Off: device or ...

 

2 444 Kč  bez DPH

 

2 957 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)

Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové se...

 

1 068 Kč  bez DPH

 

1 292 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-151 injektor - napájení po ethernetu IEEE802.3af

Injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Injektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3af poskytuje 48 VDC a 0,4A přes ethernet kabel UTP/FTP jednoduchá cesta k napájení koncových zařízení na nepřístupných místech ...

 

609 Kč  bez DPH

 

736 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-400 napájení po ethernetu IEEE802.3af, 70W, 4 porty 10/100

Napájecí zařízení pro standardizovaný přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel po nevyužitých párech u sítí 10Base-T a 100Base-TX. POE-400 má celkem 8 portů. 4 port...

 

1 309 Kč  bez DPH

 

1 583 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-161 napájení po ethernetu IEEE802.3at, 30W, Gigabit

POE-161 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W. Pracuje i na Gigabitovém propojení. "Power over Ethern...

 

879 Kč  bez DPH

 

1 063 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-2400, PoE injektor IEEE 802.3af, 24x10/100BaseTX, PoE 260W (max.15,4W/port)

Planet PoE-2400 - IEEE 802.3af 24-PoEInjector Hub (260 Watts full power) 24 portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 10/100Base-TX. Standard 802.3af. 24 portů data-in, 24 portů data+po...

 

7 982 Kč  bez DPH

 

9 658 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-2400P4, IEEE 802.3af 24-Port Power over Ethernet Web Management Injector Hub (400 Watts full power)

Planet PoE-2400P4 - IEEE 802.3af 24-Port Power over Ethernet Web Management Injector Hub (400 Watts full power) Quick and Easy PoE Network Deployment The PLANET POE-2400P4 is 24-Port IEEE 802.3af Power over Ethernet Web Management injector Hub and ...

 

9 130 Kč  bez DPH

 

11 047 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
KVM konzole, LCD 17", pro 8 PC, PS2/USB vč. kabelů 1,8m, touchpad, 19" provedení

KVM konzole, LCD 17", ovládání 8 x PC, PS2/USB Instalovatelné do 19" racku, zabere 1U pozici. Vestavěný KVM přepínač pro ovládání 8-mi počítačů přes rozhraní PS/2 a USB. Včetně 8-mi propojovacích kabelů délky 1,8m. KVM (klávesnice-video...

 

17 942 Kč  bez DPH

 

21 709 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-1200G, PoE Injektor 12x 1000Base-T, PoE 190W (max.15,4W/port)

Planet PoE-1200 - IEEE 802.3af 12-PoE Injector Hub (190 Watts full power) 12-ti portový gigabitový PoE injektor HUB s plnou podporou standardů IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3af. Zařízení napájí koncová napájená zařízení (PD-pow...

 

6 229 Kč  bez DPH

 

7 536 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC) Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna 50/125 a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Ba...

 

1 521 Kč  bez DPH

 

1 840 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1...

 

2 774 Kč  bez DPH

 

3 357 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port)

Planet PoE-2400G - IEEE 802.3af 24-PoE Injector Hub (380 Watts full power) 24-ti portový PoE injektor pro napájení po ethernetu 10/100/1000Base-T. Standard 802.3af. 24 portů data-in, 24 portů data+power out. Web management, sledování stavů a ovládá...

 

8 901 Kč  bez DPH

 

10 770 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

ISW-621, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 2km, MM, DIN, IP30 6-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1...

 

3 156 Kč  bez DPH

 

3 818 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

Planet switch ISW-514PTF, průmysl.verze 4x10/100+1x100BaseFX (SFP), DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy....

 

4 691 Kč  bez DPH

 

5 676 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet MFB-FX, SFP modul 100Base-FX, multimode, 2km

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP. Např. pro FGSW-2624SF Dosah 2km n...

 

742 Kč  bez DPH

 

897 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

FTP-802 konvertor 10/100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af 1x ethernet s rozhraní­m TP, Auto-negotiation, Auto-MDI / MDI-X s PoE injektorem standardy IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Pow...

 

1 637 Kč  bez DPH

 

1 980 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet POE-162S, PoE splitter IEEE 802.3at, 12V/24V

POE-162S PoE splitter IEEE802.3at, 30W, Gigabit Konvertor splitter pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 25,5W. Vhodný pro použití s kamerami PTZ, VoIP aparáty a WiFi přístupovými body. Výstupný napět...

 

931 Kč  bez DPH

 

1 126 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet HPOE-2400G v2, PoE injektor IEEE 802.3at, 24xGE, PoE až 720W

Planet HPoE-2400G v2- IEEE 802.3at 24-PoE Injector Hub (720 Watts full power) 24-ti portový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 1000Base-T. Standard IEEE 802.3at, celkový výkon až 720W. ...

 

13 622 Kč  bez DPH

 

16 482 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V

Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres - pole LED i...

 

3 533 Kč  bez DPH

 

4 274 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Planet FNSW-1600P PoE switch 16x 10/100Base-TX, 802.3af, výkon až 125W

Přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 16 zařízení s celkovým možným zatížením až 125W. Vlastnosti: 16 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X 16 zabudovaných in...

 

4 092 Kč  bez DPH

 

4 951 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

93

položek

5

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.