Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

5

položek

1

stránka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OEM GBIC Module 1000Base-SX, 550m

GBIC optický modul 1000Base-SX (MM vlákno, SC konektory), dosah až 550m (vlákno 50/125micro m) nebo až 275m (vlákno 62,5/125micro m). Kompaktibilní se switchi značek Cisco, 3Com, Nortel, Juniper, Extreme.

 

1 728 Kč  bez DPH

 

2 090 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MaxLink PSAF-5-4P PoE switch, 5x LAN/4x PoE, 802.3af, 60W, 10/100Mbps

PSAF-5-4P je 5 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájení zařízení podporující PoE normu 802.3af (max.15,4W / port) a to na portech 1 až 4. Port č.5 slouží jako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pro napájení připojených zaříz...

 

1 042 Kč  bez DPH

 

1 260 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MaxLink PSAF-5-4P-AC PoE switch, 5x LAN/4x PoE, 802.3af, 60W, 10/100Mbps, integrovaný zdroj

PSAF-5-4P-AC je 5 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájení zařízení podporující PoE normu 802.3af (max.15,4W / port) a to na portech 1 až 4. Port č.5 slouží jako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pro napájení připojených za...

 

1 012 Kč  bez DPH

 

1 224 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-18%
 
 
 
 
 
MaxLink PSAF-9-8P PoE switch, 9x LAN/8x PoE, 802.3af, 96W, 10/100Mbps

PSAF-9-8P je 9 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájení zařízení podporující PoE normu 802.3af (max.15,4W / port) a to na portech 1 až 8. Port č.9 slouží jako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pro napájení připojených zaříz...

 

2 132 Kč  bez DPH

 

2 579 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
MaxLink PSAT-5-4P PoE switch, 5x LAN/4x PoE, 802.3at, 96W, 10/100Mbps

PSAT-5-4P je 5 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájení zařízení podporující PoE normu 802.3af/at (max.30W / port) a to na portech 1 až 4. Port č.5 slouží jako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pro napájení připojených zaří...

 

1 283 Kč  bez DPH

 

1 552 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
-28%
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.



Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Response object error 'ASP 0156 : 80004005'

Header Error

/default.asp, line 925

The HTTP headers are already written to the client browser. Any HTTP header modifications must be made before writing page content.