Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

43

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Security Cover SC1000 for WAP1750 and WAP1200, kensington security slot

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Šířka: 253 mm; Výška: 199 mm; Délka: 29 mm

 

736 Kč  bez DPH

 

890 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, +4x SFP, budget 400Watts, 802.3at

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Management, monitoring a ...

 

8 507 Kč  bez DPH

 

10 293 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 5x 10/100Mbps Switch, Desktop

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3u - 100BaseTX; Velikost adresní tabulky MAC: 100; Kapacita (p...

 

164 Kč  bez DPH

 

198 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8x 10/100Mbps Switch, Desktop

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3az; Kapacita (propustnost): 148.8; Paměťový buffer: 56 kB; Vr...

 

197 Kč  bez DPH

 

238 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 5x 10/100 Switch, 4x PoE+ ports, ext. power, 802.3af/at,55W budget (30W/p

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+...

 

1 048 Kč  bez DPH

 

1 267 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16 Port Fast Ethernet PoE+ and 8 Fast Ethernet ports with 2 Gigabit Combo

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks, 8 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitor...

 

6 020 Kč  bez DPH

 

7 284 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24x 10/100 RJ45 POE+ Web Smart Switch,+2x Giga Combo (RJ45/SFP), 390Watts

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 24 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, I...

 

10 842 Kč  bez DPH

 

13 118 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 5 Port Fast Ethernet Switch, Desktop, 10/100Mbps, černý

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contro...

 

139 Kč  bez DPH

 

168 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8port Gigabit PoE+Web Smart Switch

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 SZT; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní; ...

 

3 437 Kč  bez DPH

 

4 158 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch + 2x Gigabit SFP slot

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 SZT; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 2 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u -...

 

2 036 Kč  bez DPH

 

2 463 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, +4xCombo (RJ45/SFP), 390Watts

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 SZT; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 4 SZT; Komunikační port: 10/100/1000 Base-T ...

 

15 802 Kč  bez DPH

 

19 120 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX SFP MiniGBIC LC MM module, 850n

multimódový kabel 62.5,125 nm nebo 50,125 nm. Dosažitelná vzdálenost je až 220 m pro kabel 62.5,125 nm a až 550 m pro kabel 50,125 nm . Třída produktu: Moduly do přepínačů; Počet portů 1000BaseSX (LC): 1 ks; Part number MG-1000AMA; Wavelength 850 nm; M...

 

817 Kč  bez DPH

 

988 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 131

SFP (Small Form Pluggable) transceiver pro optický multimódový kabel. Dosažitelná vzdálenost je 2 km. Třída produktu: Moduly do přepínačů; Doplňující informace: 1000Base-SX+/MLX1/SX2; Part number MG-1000AMB; Wavelength 1310 nm; Media NMF; Pout (dBm) -1...

 

1 910 Kč  bez DPH

 

2 310 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
NE EDIMAX 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 13

EDIMAX 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km

 

1 014 Kč  bez DPH

 

1 226 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEE...

 

3 595 Kč  bez DPH

 

4 349 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 100BaseFX SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul

 

908 Kč  bez DPH

 

1 098 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 100BaseEX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 60km, 100Base-EX /LR1/L1.1

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul

 

1 440 Kč  bez DPH

 

1 742 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC, GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže: multim...

 

2 089 Kč  bez DPH

 

2 527 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel, UTP - nestíněný kro...

 

1 429 Kč  bez DPH

 

1 728 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multim...

 

953 Kč  bez DPH

 

1 153 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

43

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.