Switche

 
 
 
 
 
 
 

další podkategorie Switche

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

41

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Edimax 24x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch + 2x Gigabit SFP slot

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 SZT; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 2 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u -...

 

1 794 Kč  bez DPH

 

2 170 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, +4xCombo (RJ45/SFP), 390Watts

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 SZT; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 4 SZT; Komunikační port: 10/100/1000 Base-T ...

 

13 922 Kč  bez DPH

 

16 845 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8 Port Fast Ethernet PoE+ Web-Smart Switch + 2xGb

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 SZT, 8 SZT; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 SZT; Management, monit...

 

2 679 Kč  bez DPH

 

3 241 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contro...

 

173 Kč  bez DPH

 

209 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8-Port 10GbE Web Smart Switch

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: 10GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ne; Počet portů 10GBaseT (RJ45): 8 ks; Komunikační port: RJ45 serial console port; Management, monitoring a konfi...

 

10 702 Kč  bez DPH

 

12 949 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX SFP MiniGBIC LC MM module, 850n

multimódový kabel 62.5,125 nm nebo 50,125 nm. Dosažitelná vzdálenost je až 220 m pro kabel 62.5,125 nm a až 550 m pro kabel 50,125 nm . Třída produktu: Moduly do přepínačů; Počet portů 1000BaseSX (LC): 1 ks; Part number MG-1000AMA; Wavelength 850 nm; M...

 

720 Kč  bez DPH

 

871 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-SX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 131

SFP (Small Form Pluggable) transceiver pro optický multimódový kabel. Dosažitelná vzdálenost je 2 km. Třída produktu: Moduly do přepínačů; Doplňující informace: 1000Base-SX+/MLX1/SX2; Part number MG-1000AMB; Wavelength 1310 nm; Media NMF; Pout (dBm) -1...

 

1 683 Kč  bez DPH

 

2 036 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
NE EDIMAX 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 13

EDIMAX 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km

 

893 Kč  bez DPH

 

1 080 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax Desktop PoE Smart Switch 8x10/100Mbps, 120W, QoS, VLAN

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEE...

 

3 168 Kč  bez DPH

 

3 833 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 100BaseFX SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul

 

800 Kč  bez DPH

 

967 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 100BaseEX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 60km, 100Base-EX /LR1/L1.1

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul

 

1 269 Kč  bez DPH

 

1 535 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multim...

 

840 Kč  bez DPH

 

1 016 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - ST; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multim...

 

840 Kč  bez DPH

 

1 016 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter (Multi/Single mode)

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Šířka: 74 mm; Délka: 102 mm; Čistá hmotnost: 0.2 kg

 

1 608 Kč  bez DPH

 

1 945 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contr...

 

733 Kč  bez DPH

 

886 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 24 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 24 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Contr...

 

876 Kč  bez DPH

 

1 059 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT...

 

1 446 Kč  bez DPH

 

1 749 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16 slot, 19' Media Convertor ''+'' Rack Dual Power

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: nedostatek dat; Síťový protokol a typ konektoru 2: nedostatek dat; Šířka: 19 palců; Doplňující informace: Hot-swap

 

6 457 Kč  bez DPH

 

7 812 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 16 port PoE+ Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 12 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Management, monitoring a ...

 

9 684 Kč  bez DPH

 

11 717 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Edimax 8 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 6x RJ45 +2xCombo (RJ45/SFP), 64Watts

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 6 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a k...

 

5 189 Kč  bez DPH

 

6 278 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

41

položek

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.