DeLock

 
 
 
 
 
 
 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
Skladem:
ihned k odběru
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 3 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

244 Kč  bez DPH

 

295 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 5 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

303 Kč  bez DPH

 

367 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 10 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

506 Kč  bez DPH

 

612 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4 1 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

190 Kč  bez DPH

 

230 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 2 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

222 Kč  bez DPH

 

269 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 3 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

244 Kč  bez DPH

 

295 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4. 5 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

337 Kč  bez DPH

 

408 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / ST Multimode OM4 10 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objímka ...

 

506 Kč  bez DPH

 

612 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock WLAN anténa MHF/U.FL-LP-068 Compatible Plug 802.11 b/g/n 2 dBi 50 mm PCB interní samolepicí

Tato Wireless LAN anténa může být připojena k vašemu zařízení s MHF / U.FL rozhraním, aby bylo možné odesílat a přijímat signály. Specifikace • PCB WLAN anténa interní • Miniaturní konektor RF coaxial konektor MHF (I-PEX), U.FL (Hirose) kompatibilní...

 

76 Kč  bez DPH

 

92 Kč  s DPH

 

5.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone modul IEC samice > F samice

Tento modul od Delocku může být použit pro propojení anténních kabelů s F-konektorem a IEC-konektorem (coax). Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor F ...

 

62 Kč  bez DPH

 

75 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone modul IEC samec > F samice

Tento modul od Delocku může být použit pro propojení anténních kabelů s F-konektorem a IEC-konektorem (coax). Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor F ...

 

62 Kč  bez DPH

 

75 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone module Toslink samice > samice

Tento modul od Delocku může být použit pro prodloužení optického S/PDIF kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor: Toslink samice > Toslink samice ...

 

85 Kč  bez DPH

 

103 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Konvertor 2.5" SATA 22 pin > mSATA s RAID

Tento Delock konvertor umožňuje připojit až dva mSATA SSD, které mohou být použity jako 2.5" HDD. Konvertor může být nainstalován do vašeho systému interně skrze rozhraní SATA 22 pin. Specifikace • Konektor: 1 x 22 pin SATA male 2 x mSATA sloty (ful...

 

910 Kč  bez DPH

 

1 101 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone module Stereo jack 3.5 mm samice > Stereo jack 3.5 mm samice, pozlacený

Tento modul od Delocku může být použit pro prodloužení např. stereo kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor: Mini-DIN 4 pin samice > Mini-DIN 4 p...

 

79 Kč  bez DPH

 

96 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Keystone module Mini-DIN 6 pin samice > samice, pozlacený

Tento modul od Delocku může být použit pro prodloužení např. stereo kabelu. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu, čelního panelu nebo montážního boxu. Specifikace • Konektor: Mini-DIN 6 pin samice > Mini-DIN 6 p...

 

82 Kč  bez DPH

 

99 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock 2.5” Konvertor SATA 22 Pin > M.2 NGFF

Tento Delock konvertor umožňuje připojit M.2 NGFF SSD ve formátu 2280, 2260, 2242 a 2230 , které můžou být používány jako 2.5” HDD. Konvertor může být nainstalován do vašeho systému interně skrze rozhraní SATA 22 pin. Specifikace • Konektor: SATA 2...

 

718 Kč  bez DPH

 

869 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Kabel High Speed HDMI with Ethernet – HDMI A samec > HDMI A samec bílá 2 m

Kabel High Speed HDMI s Ethernetem odpovídá nejnovějšímu standardu HDMI a kombinuje vysokou rychlost přenosu dat audio / video a Ethernet. Umožňuje například propojení PC nebo DVD / Blu-ray přehrávače k monitoru nebo TV. HDMI-A rozhraní je zpětně kompa...

 

1 180 Kč  bez DPH

 

1 428 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express karta > 2 x Gigabit LAN

Tato Delock PCI Express karta nabízí dvě síťová připojení s rychlostí přenosu dat až 1000 Mb/s. Specifikace • Chipsetem: Realtek • Konektor: externí: 2 x Gigabit LAN RJ45 samice interní: 1 x PCI Express x1, V1.1 • Datová rychlost přenosu: Etherne...

 

786 Kč  bez DPH

 

950 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock PCI Express Karta > 4 x externí USB 3.0 Quad Channel

Delock PCI Express karta přidává do vašeho počítače čtyři externí USB 3.0 port. Každý port je podporován jedním chipem NEC, který zajišťuje vysokou přenosovou rychlost dat. Umožňuje připojení zařízení s USB rozhraním - např. tiskárny, skenery, MP3 pře...

 

1 982 Kč  bez DPH

 

2 398 Kč  s DPH

 

1.50  RP
       
 
 
 
 
 
Delock Micro USB OTG čtečka karet + USB A samec

Tato čtečka karet Delock umožňuje číst a zapisovat na paměťové karty přes port Micro USB OTG vašeho smartphonu nebo tabletu. Kromě toho můžete použít čtečku karet pohodlně na vašem PC. Specifikace • Konektor: 1 x Micro USB typ B samec (pro Tablet n...

 

142 Kč  bez DPH

 

172 Kč  s DPH

 

0.00  RP
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:
 
 
 
 
 
 
 

 

 

1000

položek

50

stránek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     D 

     Doprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     
     
     
     
  •  

    - je skladem na prodejně ihned k odběru

    - je skladem do druhého dne

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit klasickou verzi
 
 
 
 
 
Pomůžeme Vám vybrat optimální IT řešení

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756

 
0 položek
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

NETFOX s.r.o.

Koněvova 65 | 130 00 Praha 3, Žižkov

TEL: +420 222 745 160 | GSM: +420 774 600 756 | E-mail: netfox@netfox.cz

Provozuje NETFOX s.r.o.

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 
An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

If you are the system administrator please click here to find out more about this error.